2733
2734
عنوان

تولد پسرم بخاطر خواهر شوهرم بهم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1969 بازدید | 94 پست
فکر کنم باید همین کارو کنم از طرفی مامانم اینا از یه هفته قبل کادوی تولد گرفتن و کلی ذوقشو دارن و ت ...

به نظرم فقط به مامانت اينا بگو بيان اونا چه تقصيرى دارن 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم باید همین کارو کنم از طرفی مامانم اینا از یه هفته قبل کادوی تولد گرفتن و کلی ذوقشو دارن و ت ...

ی روز برو خونه مامانت کیکو خودت بگیر ببر جشن بگیرین عکس بکیر

ب شوهر..... بگو خودشون کیک گرفتن تدارک دیدن . بگو خانوادت یاد بگیرن

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
2731
مامانتینا چه ربطی به خواهر شوهرت دارن که گفته اونا نیان؟

آخه گفتم حالا که خواهرت اینا نمیان بچه های داداشتم که میرن مهد ریسکش بالاست فقط بگم مامانم اینا بیان که لج کرد و اینطوری شد.

بخدا آروم و با ملایمت گفتم که بهش بر نخوره

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...

تورو خدا جمع کن تولد رو این همه میگن جمه نشین دور هم نمیترسی بچت از بچه های خواهرشوهرت که شمال بودن بگیره؟اونم بچه یه سالع؟تولد سه نفره بگیری بچت یه سالش نمیشه!!!!!

تا خدا با من است زمانه با من است .

چندروز دیگه تولد یکسالگی پسرمه قراره یه کیک درست کنم خودمـون چهارنفر جشن بگیریم تواین شرایط لزومی نداره بگیری خودت رو ناراحت نکن 

یادخدا آرامش دهنده قلبهاست خداجونم خودت رو ازمن نگیر
بهش بگو میگی مامانم حق نداره داداشتم حق نداره 

یه جنگی بینمون در گرفت که نگو بخدا پر از عقده شدم بسکه همش طرف خانودشو میگیره تو این شش سال پر از عقده و حسرت شدم😔😔

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
2706