2733
2739
عنوان

تولد پسرم بخاطر خواهر شوهرم بهم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1964 بازدید | 94 پست
یعنی اگه خدایی نکرده پسرت از یکی از اونا کرونا بگیره میتونی خودت رو ببخشی؟

امان از خیلی چیزا

تومملکت ماحسرت عروسی وتولدودورهمی به دل همه میمونه کسی طاقت نداره شرایطی که پیش اومده رو تحمل کنه تابگذره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امان از خیلی چیزا تومملکت ماحسرت عروسی وتولدودورهمی به دل همه میمونه کسی طاقت نداره شرایطی که پی ...

بعد جالبه دارن راهکار میدن بهش که چجوری شوهرش رو راضی کنه تولد بگیرن بیچاره کادر درمان و ما که پوسیدیم توی قرنطینه

تو خودت نمیترسی بچت کرونا بگیره از بچه های اونا؟

منم به شوهرم گفتم کاش زنگ بزنی داداشت بگی کنسل شده بالاخره بچه هاش خطر دارن شوهرمم گفت اونوقت خوش به حالت میشه فقط مامانت اینا باشن حالا که اینطوره مامانت اینام نیان فقط داداشم اینا بیان.وقتی بحث سر خانوادش باشه جون منو پسرش مهم نیست که..

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
2738
خوب شمام امسالو فقط خونوادگی یه جشن کوچیک میگرفتین ایشالا بعد این شرایط از سال بعد جشن کلی میگرفتی

جشنم کوچیک بود فقط برادر شوهر و خواهرشوهر و مامانم اینا بودن

سعی کن هرجور شده شوهرتو خر کنی تولد برگزتر شه..اما بعداا حتما بخاطر این رفتار مذخرف خودش و خواهرش رو ...

شما فکرکنم امروز خیلی عصبی هستی،خر چرا؟مگه دورازجون مردا حیوونن یا عقل وشعور ندارن که خرشون کنیم؟بهتره بگی بامهرومحبت و زبون شیرین وخوش مخصوص خانمها قانع و راضیش کنی،من خیلی ازاین روش استفادا میکنم همیشه هم جواب گرفتم ولی تاحالا یکبارم نگفتم شوهرمو دورازجونش خر کردم،حتی خواهرشوهرم به من گفت دست بکش روسر برادرم خرش کن به حرفات گوش کنه گفتم دست میکشم روسر برادرتون که اقایی کنه منم درکنارش خانمی کنم گفتم دبگه اینجوری نگید شوهرمن یه آدمه نیاز به خرکردن نداره دیگه تاحالا این حرفو از خواهرشوهرم نشنیدم،استارترجان کارشما اشتباه بوده که تولد گرفتی  وکارشوهرت اشتباه تر که برادرشو با بچه هایی که ممکنه ناقل باشن داره دعوت میکنه زندگی که میدون جنگ نیست خانم گل،همه مشکلات با حرف زدن حل میشه

خودتون ۳ تایی بگیرین بعد بزار اینستا

فکر کنم باید همین کارو کنم

از طرفی مامانم اینا از یه هفته قبل کادوی تولد گرفتن و کلی ذوقشو دارن و تو تهران کسی رو جز من ندارن(تازه ۱۰ روزه بخاطر من از شهرستان اسباب کشی کردن اومدن تهران)

لعنت به كرونا خانواده شوهر من كه عروسى و تولد همچى گرفتن تو همين هفته گذشته اصلا براشون مهم نيست😐

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
سه نفره تولده بگیرید تو این اوضاع کرونا. من اگ بودم دعوتو رد میکردم

آخه از یه هفته پیش دعوتشون کردم همون موقع باید میگفت نه 

نه الان😬😬😬

از هر دری وارد میشم وقتی پای خانوادش وسط باشه کلا کَر و کور میشه

شوهر منم سر تولد یک سالگی بچم همین بلارو سرم آورد اول قرار بود یه تولد خوب تو خونه بگیرم با خونواده دو طرف ولی یه دفه زد زیرش قبول نکرد منم هیچی نگفتم شب تولد پسرم خودش رف کیکو شمع با کلاه خرید اومد خونه مامانم یه جشن کلی گرفتیم ولی عکساش خیلی قشنگ شد یادگاری موندش