2737
2734

الان لپتاپمو آوردم برای نصب برنامه

یه دختر خانم حدود ۲۰ ساله خوشگل باباباش اومده لپتاپشو تعمیر کنه

هرچی میگه باباش با یه لحن تحقیر آمیزی به مغازه داره میگه مهندس به حرف این گوش نده هرکاری خودت صلاح میدونی بکن

حتی از دختره نمیپرسه که دلیل اینکه فلان حرفو میزنی چیه و با خودش فکر کنه که چه دلیلی داره اینحرفو میزنه.

جالب اینجاست که دخترش ناراحتم نمیشه.

این حقارتها جمع میشه و جمع میشه و عقده میشه بنظر من.

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دیگه عادت کرده ،ازیه جایی به بعد همش عادته

دقیقان

شاید منظور بدی نداره

ولی چرا این مردهای ایرانی به رفتارهای خوب عادت نمیکنن

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

دست رو دلم نذاررر

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
دقیقا.ی جا فوران میکنه. این ازدواجای غلط،بیشترش برای همین علته

دقیقان

تازه این ابراز محبتش بود اومده بود مثلا لپتاپ دخترشو بده تعمیر

2706