2733
2739

واقعا با بینی قبلم فرقی نکرده 

چیکار کنم ؟

ورمه واقعا ؟ یا امکان داره همین باشه 

چی بخورم بزا ورم ؟

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم

منم اولش مث تو ترسیده بودم انقد بزرگ بود ک گچ و باز کردم بغض کردم

نگران نباش 😂 یه ماه دیگ نخود میشه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم اولش مث تو ترسیده بودم انقد بزرگ بود ک گچ و باز کردم بغض کردم نگران نباش 😂 یه ماه دیگ نخود میش ...

برای من هنوز بعد یکماه از روبرو خیلی دلم داره با اینکه بینیم استخوانی بود  بنظرت ورمش از بین میره ؟

گاهی آنقدر بدم می آید که حس میکنم باید رفت اما به درگاه نرسیده از خود میپرسم که کجا را دارم بروم 💔
2740
برای من هنوز بعد یکماه از روبرو خیلی دلم داره با اینکه بینیم استخوانی بود  بنظرت ورمش از بین می ...

تورم😉

گاهی آنقدر بدم می آید که حس میکنم باید رفت اما به درگاه نرسیده از خود میپرسم که کجا را دارم بروم 💔
برای من هنوز بعد یکماه از روبرو خیلی دلم داره با اینکه بینیم استخوانی بود  بنظرت ورمش از بین می ...

ببین تو ۹۰ درصد مواقع رفته رفته ورم از بین میره فقط حوصله کن و چسب بزن 

منم یه ماهه عمل کردم اولش ک اندازه توپ بود از تمام رخ 

کم کم بهتر میشه باید صبر کنی 😍

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

به مرور ورمش ازبین میره نگران نباش

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
ببین تو ۹۰ درصد مواقع رفته رفته ورم از بین میره فقط حوصله کن و چسب بزن  منم یه ماهه عمل کردم ا ...

چسب میزنم ولی بازم هنوز اثر نداره میترسم همینجوری بمونه 😥خیلی از روبرو گنده است بعضیا خیلی باریک و قشنگ میشه 

چسب میزنم ولی بازم هنوز اثر نداره میترسم همینجوری بمونه 😥خیلی از روبرو گنده است بعضیا خیلی باریک و ...

آره منم دلم میخواست باریک بشه 😢 ولی فعلا فقط میتونیم صبر و حوصله کنیم تا ببینیم چقد کوچیک میشه

بچه ها من خیلی دلم گرفته از فوت جراح بینیم

هیج وقت فکرشو نمیکردم ک بمیره انققدرر ناراحت و غصه دار بشم براش 

دو روزه تو شوکم اصلا باورم نمیشه خیلی دارم غصشو میخورم😭😭😭

💙