2737
2739
عنوان

نی نی سایت حکایت مردم کشور ماست

128 بازدید | 19 پست

راسته که میگن مشت نمونه خرواره

اینجا هرچی سوال خاله زنکی بپرسی و دعوا با مادر شوهر و خواهرشوهر  شرح بدی 

و لباساتو بخوای نشون بدی

سریع پربازدید میشی و همه نظر میدن 

ولی وقتی یه سوال مفید میپرسی ،هیچ کس جواب نمیده!

چرا؟چون بلد نیستن

این وضع مردم ماست !همش سرشون تو زندگی دیگران ،بدون اینکه برای عقاید و طرز فکرشون زمان بزارن

اوج زمان گزاشتن برای خودشون رو تو ارایش کردن و عمل کردن میدونن

معلم 👩‍🏫تلاش میکنم یک نسخه ی عالی از خودم بسازم،چون که مسیر موفقیت در حال ساخت و سازه و تنها با دیروز خودم رقابت میکنم 😉

یکم تند رفتی 

خیلی کاربرای خوبی هم داریم اینجا فرزندم 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب الان من دختر از کجا مطالب ناباروری و کیست و... رو بدونم؟ این چیزا اطلاعات میخواد و باید به دکتر مراجعه بشه الکی که نیست. 

بعدم انتخاب لباس و نظردادن برای کسی که خودش نطر سنجی گذاشته دخالت تو زندگی دیگرانه؟ چه جالب

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
یکم تند رفتی  خیلی کاربرای خوبی هم داریم اینجا فرزندم

درسته 

ولی من اکثریت رو میگم 

الان گلبوته ،رویا ،دختر گرانبها

نمونه یه خانم کامل هستن 

معلم 👩‍🏫تلاش میکنم یک نسخه ی عالی از خودم بسازم،چون که مسیر موفقیت در حال ساخت و سازه و تنها با دیروز خودم رقابت میکنم 😉
2738
بقول خودتون مشت نمونه ی خروارها یه نگا ب تاپیک های خودتون بندازین

شما چرا ناراحتی 

خداروشکر میکنم انقدر ی که برای جسمم وقت میزارم چند برابرش رو برای روحم وقت میزارم

تاپیکای خودت که داغونن

ناراحتی نیا

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
یکم تند رفتی  خیلی کاربرای خوبی هم داریم اینجا فرزندم

بله كاربرهاي فهميم و با اطلاعات روز هم داريم اما چيزي كه براي منم مورد توجهه افزايش روز به روز كاربرهاي كم سنه كه فقط دنبال مسايل حاشيه اي و گيس و گيس كشي ان بيشترين دغدغه اشون جنسيت بچه جاري اشون رقابت با خانواده شوهر تو زيبايي و تعداد بچه است

مورد بوده كه ديدم عروسي جاري اش بود ميگفت من از جاري ام سرترم اونبهم حسودي ميكنه چون من دوتا بچه دارم يعني فقط بچه داشتن رو تنها مزيت ميدونست اونم دربرابر جاري كه هنوز عروسي هم نكرده بود واقعا هدف ديگه اي نداشت

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
شما چرا ناراحتی  خداروشکر میکنم انقدر ی که برای جسمم وقت میزارم چند برابرش رو برای روحم وقت می ...

خب شما الان نظرتو معطوف كردي به ادمايي كه تو مجازين يا افرادي كه دور و برتونن؟؟

در تاريخ 99/9/9 بهترين اتفاق زندگيم ، معجزه ي زندگيم رخ خواهد داد،الهي امين
درسته  ولی من اکثریت رو میگم  الان گلبوته ،رویا ،دختر گرانبها نمونه یه خانم کامل هستن&n ...

اینا رو نمی شناسم البته گل بوته آشناس همون هست که میگه بهتر زندگی کنیم ملکه بودن و اینا؟؟؟

بله متاسفانه بعضی کاربرا خیلی عجیب هستن ولی خب مثل هر جامعه آماری خوب و بد مخلوط هستن 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
شما چرا ناراحتی  خداروشکر میکنم انقدر ی که برای جسمم وقت میزارم چند برابرش رو برای روحم وقت می ...

من ناراحت نیستم 

ب ضرب المثل خودت رجوع کردم 

یه نمونه سو دیدم دیگ تا تهشو نرفتم تقلب و فلان و بهمان

🤪🤪🤪🤪

چقدم مفییییید بود و ارزش برای جسم و روحتون محسوب میشد 

ناراحتي جم کن از سایت برو😀

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2706