2733
2734
عنوان

بچه ها چیکارکنم کمکم کنید شوهرم ازم راضی نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 2342 بازدید | 166 پست
وااای دقیقا همینو میگه میگه شیطون روی ظرفای نشسته شب تا صبح میمونه تو خونه زندگی تأثیر داره

ببین ب خودت انگیزه بده بنویس ک روزانه چ کارایی انجام بدی اینجور خیلی بهتر ب کارات میرسی.من دیشب بچم ساعت ۴ خابیده ساعت ۶ بیدار شدم رفتم باغچه رو آب دادم و حیاط و شستم.اومدم صبحونه دادم شوهرم وقتی ک رفته غذا رو بار گذاشتم و ...

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀

بچه ها من یه چیز بگم نریزین سرم ولی همه چیزم تمیزی و وسواسی نیست هر چیزی تعادلش

جاریم مثلا خیلی تمیز کاره شوهرش از دست اخلاق های بدش و غرغر هاش و.... به داد اومده.... خودشو فحش می ده.... زن دومش به شدت شلخته س ولی زبون باز، خونه اون راحت تره چون غرغراش هم کمتره

و تمیزی زن اولش به خاطر اخلاق بدش اصلا به چشم نمیاد 

مردا مثل بچه ها هستنهر کدوم قلق دارن می شه راه بردشون فقط باید دستت بیاد

ولی خوب تمیزی به خود ادمم خیلی روحیه میده

من خودم وقتی اعصابم بهم ریخته س خونه رو میریزم بهم همه جارو تمیز می کنم حالم خوب میشه

خستیگشم دوس دارم و استراحت بعدشم دلچسب تره

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حرفاتون درسته مشکل از خودمه 

بزرگش نکن توفقط داری تنبلی میکنی بخدا اگه یه مدت پشت سرهم هروزتمیزکاری کنی خودتم لذت میبری مگه براغریبس براخودت وشوهرته..اگه ی وقت ی مهمان سرزده اومدمیفهمه ک چه زن کدبانویی هستی..جات بودم ازهمین امروزشروع میکردم

خدایا شکرت..
اسی فکر کنم شما تو خونه پدرت دست به سیاه و سفید نمیزدی"آره؟؟؟

دقیقا آره، تک دختر بودم مامانمم خیلی زرنگ

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
بزرگش نکن توفقط داری تنبلی میکنی بخدا اگه یه مدت پشت سرهم هروزتمیزکاری کنی خودتم لذت میبری مگه براغر ...

ایشالا از جمعه. چون ماموریته عصبانی هم بود منو گذاشت خونه مامانم تا بعد که برگرده

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
فک کنم خونه های کوچیک همینن! همش در حال جمع کردن و اخرشم معلوم نمیشه چیه😂 خونه مادرم اینا بزرگه ، خ ...

من هم خونه ۵۰ متری داشتم هم ۱۵۰ متری تا ۵۰ متری بودم همش مینالیدم که چقد شلوغ شد بزرگه هم سه تا اتاق خواب داشت حال و اشپزخونه تمیز میکردم دیگه اتاق خوابا خسته میشدم در نتیجه اومدم حد وسط الان خونه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2740
آفرین به این همت🌷 برا خودتون اسپند دود کنین آجی گلم😍

فداتشم عزیزم.کلا از بچگی اینجور بودم خخخ.کلاس پنجم دبستان بودم مامانم زایمان کرد .شبش برا بابام و داداشم غذا درست میکردم بعد میرفتم مدرسه روز بعدش.یا مامانم در طول چند روز بستری بود دو شبش خودم موندم پیشش نزاشتن مادر بزرگم بیاد.کلا مرتب بودن و دوست دارم نمیدونم چرا

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
فداتشم عزیزم.کلا از بچگی اینجور بودم خخخ.کلاس پنجم دبستان بودم مامانم زایمان کرد .شبش برا بابام و دا ...

این همتی که دارین از بچگی در شما بوده و خود شما رشدش دادین آفرین واقعا...🌷😇

اول اینکه شوهر جانت اگه واقعا تا این حد براش مهمه میتونه خودشم مشارکت کنه و دوتایی کارها رو اتجام بدین 

دوما کار توی خونه از لحاظ قانونی وظیفه زن نیست اما این یه لطف شامل حال اقایون هست 

سوما ببین من خودم زرنگم واسه کار کردن و از بی نظمی بدم میاد ولی زیاد پیش میاد تختمون نامرتبه پس اینکه شوهرت ایراد میگیره کار درستی نیس اما سرجمع موضوع مردها دوست دارن وقتی میان تو خونه نظم باشه و این برای همه ی آقایون هست  .هروقت غذا درست کنم همون موقع ظرفها رو میشورم هیچ وقت توی سینک ظرف جمع نمیشه .چون خیاطی میکنی ساعتهای مشخص رو اختصاص به کار خونه بده 

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
من هم خونه ۵۰ متری داشتم هم ۱۵۰ متری تا ۵۰ متری بودم همش مینالیدم که چقد شلوغ شد بزرگه هم سه تا اتاق ...

الان خونه ام ۵۴ متریه ولی یه خونه گرفتیم ۸۵ متری ایشالا چتد ماه دیگه میریم اونجا...اره فک کنم حد وسط بهتر از خیلی کوچیک و بزرگ باشه..

من شاغلم،هم اینکه تنبلممم به کار خونه 😔😭

ایشالا از جمعه. چون ماموریته عصبانی هم بود منو گذاشت خونه مامانم تا بعد که برگرده

انشالاعزیزم..ولی اگه تونستی قبل اینکه بیادبری خونه روبرق بندازی ک وقتی دیدخوشحال بشه وباهات مهربونترم بشه..پشت گوش نندازحتمأخونتوهروزمرتب تمیزنگه دارکه موقع مرتب کردن وقت کمتری ببره وکمتراذیت شی

خدایا شکرت..
هیچ کدومشون نرمال نیستند

اره دقیقا منم اولم گفتم  هر چیزی تعادل 

ولی بازم اخلاق خیلی مهمه.... هر چیزی به جاش 

تمیزی خودش یه پاکسازی روحیه، اونم واسه ما خانوما که روحیه مون حساس تره... من که خودم کیف می کنم با تمیز کاری هرچند بعدش کلی کمر درد می کشم.،بقیه رو نمی دونم

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

اقا من برم.../

شماها چقدر ذوق دارین

اون از کلاس پنجم غذاام میپخته

من چقدر تنبلم

ما شده ظرفامون سه روزم بمونه

ولی خو حال ندارم خدایی...

چکار کنم.

حسش نی

مامانم میاد خونمون هی میگه این چقدر کثیفه اون چقدر ایطوره...وسواس داره در عوض من حسابی تنبلم

خجالت داره بخدا من برم

2706