2410
2553

هم مشکل از سمت خانوادش داره یعنی اونا یه مشکل دارن هم خودش سرکار مشکل داره برای همین یهو جوش اوردم با هم بحثمون شد بعد فهمیدم از چیزای دیگه ناراحته میگه خونه همیشه باید مرتب باشه من میام هیچی حتی یه دونه برنج نباشه ظرفاتو قبل خواب باید بشوری، اینا رو راست میگه من یکم تو خونه داری تنبلم فقط تو جمعو جور وگرنه همیشه غذاهام آمادس و خیلی آشپزیم خوبه خودش همیشه میگه، تازه بچم نداریم حالا یکم راهنمیاییم کنید برسم کارای خونه رو چجوری انجام بدم اهه آشپزخونم خیلی کوچیکه یه تکون میخورم سریع کثیف میشه، بعد خیاطی هم می‌کنم منظورش وسایلای خیاطیه که گوشه پذیراییه، خیلی حساسه اصلا فکر نمیکردم اینقد حساس باشه 

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

خب تمیز کن دیگه .هر چیزی کثیف میشه سریع تمیز کن نزار بمونه.

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

منم بیست روزه عروسی کردم گربه رو دم حجله میکشه میگه با سلیقه باش من حساسم و ال و بل

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

شاید دوست نداره خیاطی کنی اینجوری بهونه میگیره

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2706