2733
2739
عنوان

بچه ها چیکارکنم کمکم کنید شوهرم ازم راضی نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 2342 بازدید | 166 پست
خب تنبله دیگه :) شوهرش نباید اذیتش کنه

به نظرم شوهرش حق داره به خدا بعد یه روز سخت کاری که انجام میده توقع داره وقتی میاد خونه رو تمیز ببینه بوی غذا بیاد از خونش خوب اسی بچم نداره که نمیدونم چرا وقت نمیکنه کارای خونه شو انجام بده😐😐....

ما باهم دوستیم همه کار باهم میکنیم خوشم نمیاد مسئول تمیز کردن خونه باشم

آخه شوهر منم بنده خدا نظامیه 6 صبح میره یه وقتا ماموریتم باشه 12،1 میاد 

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چاره ت یه امپول نوروبینه🤔 من یه مدت بی حال بودم رفتم دکتر نوربین و د3 داد زدم پر انرژی شدم

چه امپولیه

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
آخه شوهر منم بنده خدا نظامیه 6 صبح میره یه وقتا ماموریتم باشه 12،1 میاد 

البته من وشوهرم همکاریم

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2731
منم بیست روزه عروسی کردم گربه رو دم حجله میکشه میگه با سلیقه باش من حساسم و ال و بل

عزیزم خدا رحمت کنه روح خواهرتون شاد امضات خیلی ناراحتم کرد

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏
واقعا، من هروقت هرچی بخوام شوهرم فراهم میکنه هرجا بخوام میبرتم پول بخوام همون لحظه کارت به کارت میکن ...

آفرین خوشم اومد ازت مثل بعضی از زنا بی چشم و رو نیستی👏👏👏👏👏👏👏👏

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
من واقعا با شوهری ک دستور بده ولی خودش کنار بشینه جور نمیشم ... یعنی اگر دستور بده بدتر اون کارایی ر ...

پری جون باردار هستی 

عکس پروفت رو میگم 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738
واقعا، من هروقت هرچی بخوام شوهرم فراهم میکنه هرجا بخوام میبرتم پول بخوام همون لحظه کارت به کارت میکن ...

اره توام یه روز خوشگل کن و یه کوچولو از کاراتو بذار برای وقتی اومد...بعد که اومد بگو اخیش بالاخره تمام شد خیلی سعی کردم تا قبل از اومدنت تمامش کنم... یکمی سخته... گفتم خستگیت در بره ببینی چه خانم تمیز و خشوگلی داری...

دو بار این کارو بکن بخدا قول میدم دیگه بهت گیر ندهه..

اینو داره کسی بهت میگه که تنبل خانمه...ولی خب وقتم ندارم خداییی. ولی تو اینجور کارا زبون دارم...خخخ

به نظرم شوهرش حق داره به خدا بعد یه روز سخت کاری که انجام میده توقع داره وقتی میاد خونه رو تمیز ببین ...

میگم که معتاد گوشی شدم 😐صبح تا شب اینستا، دیگه با این حرفایی که زد تصمیم گرفتم پاک کنم بچسبم به زندگیم چون اینجوری خودم با دست خودم دارم زندگیمو خراب میکنم درصورتی که نسبت به دوروبریام خیلیییی خوبه زندگیم و شوهرم

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

عزیزم انتظاری که شوهرت ازت داره بیجا نیس سعی کن انجامش بدی  

دوستان خونه ما کوچیکه خیییلی زود بهم میریزه خیلی زودم کثیف میشه..من چیکار کنم 😒 مثلا اوج تمیز موندن ...

خوب به نظرت باید یه هفته تمیز بمونه هر روز حداقل یه ساعت باید جمع و جور کرد

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

ببین وقتی خونت مرتب باشه خود ب خود انگیزه میگیری.من خونه خودم هیچ میرم خونه مامانم نمیزارم ی دونه اشغال زمین بیفته.کارامو ک انجام دادم شروع میکنم آشپزی کردن همیشه ام سالاد هست با غذا هام و سبزی و ماست.تازه ماست و پنیر خودم درست میکنم .و تو باغچمون سبزی کاشتم😍

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀

عجب راهکارایی!! 

مگه مرتب کردن خونه کارگریه!! پس سرکار رفتن آقا هم میشه نوکری!!! 

توروخدا بایه حرف ساده یه نفرو باهمسرش به جنگ و جدل سوق ندید.

همسرشون چیز زیادی نخواستن، هر کی یه وظیفه ای داره، ایشونم میگن همسرشم کمکش میکنه، پس بهتره یه کم خودشم تلاش کنه، زندگیش مرتب باشه.

2706