2733
2739
کاش برای منم بدغذا بود از بس شکمو و پرخوره برای من دیوونم کرده  تپل مثل توپ شده ورزش هم نمیکنه ...

وای نگو ترو خدا 

نمیدونی چقققددد بده 

یکی از بزرگترین حسرتای زندگی من اینه یبار با اشتها  و لذت غذا بخورن

بد غذا هستن جفتشونم  از نوزدایشون تالان ک پسرم ۱۰سالشه 😭😭😭😭😭😭

اگه همنجوری ادامه بدی بدترم میشن .. داداشام یکیشون ده سالشه اون یکی بیست هنوزم بد غذان ینی مامانم گاهی سه نوع غذا درست میکنه به خدا .. به مامان گفتم تقصیر خودته بدغذاشون کردی اگه از همون اول میگفتی هر چی سر سفره هست رو بخورین دیگه چیزی نیست اینجوری نمیشدن ... واسه شما سخته چون میدونم مامانم خیلی اذیت میشه کاش از الان یکم سختگیری کنین درسته هنوز بچه ندارم ولی دو ساعت غذا نخوره بالاخره مجبوره از همون غذا بخوره ... یه بار سر داداشم همین بلا رو اوردم به مامان گفتم غذا با من اومدیم سر سفره داداش کوچیکم ایراد گرفت گفتم اجی همینو داریم نمیخوری حتما سیری گفت اصلا نمیخورم 😠 میدیدم مامانم نمیتونه غذا بخوره چون حس مادرانش نمیزاشت ولی خوب جلو خودشو گرفت 🙄 دو ساعت بعد داداشم اومد گفت اجی غذای من کجاااااااست 😠 گفتم رو میزه برو بخور اونقدر از دستم عصبی بود که خنده ام گرفته بود ولی به هر حال غذا رو خورد 😂😂😂😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم عدس پلو لولیا پلو ماکارونی خورشت کرفس  کشک بادمجون قیمه و خیلی چیزای دیگه نمیخوره  & ...

پسرمنم سه سالشه غذاهای محدود رو دوست داره بد غذاست

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

من رژیمم شوهرم ناهار نمیاد منم تخ مرغ آبپز میخورم😭

تیکر رسیدن به وزن ایده آلم .وزن اولیه ۸۰😑_ وزن فعلی ۵۶ _ هدف اول ۶۵ ✌ _ هدف دوم ۵۶✌ با قد ۱۶۸✌✌خدایا ممنونم ک کمکم کردی و ب وزن ایده آلم رسیدم.الهی شکر
2728
وای نگو ترو خدا  نمیدونی چقققددد بده  یکی از بزرگترین حسرتای زندگی من اینه یبار با اشتها ...

هم بد غذایی بده هم پرخوری و چاقی 

من آرزومه یه بار بگه سیرم😹😹 

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
اگه همنجوری ادامه بدی بدترم میشن .. داداشام یکیشون ده سالشه اون یکی بیست هنوزم بد غذان ینی مامانم گا ...

مامان منم یک نوع درست میکنه فقد از همون اول

ولی مادر شوهرم گاهی شده بود ۳ نوع غذا میذاش.شوهرم و خواهر برادرش بدغذان.حالا من شوهرمو درست کردم همه چی میخوزه جز کدو سرخ شده🤣

تیکر رسیدن به وزن ایده آلم .وزن اولیه ۸۰😑_ وزن فعلی ۵۶ _ هدف اول ۶۵ ✌ _ هدف دوم ۵۶✌ با قد ۱۶۸✌✌خدایا ممنونم ک کمکم کردی و ب وزن ایده آلم رسیدم.الهی شکر

من قرمه دیشب مونده.برادرشوهر و بقیه سوپ(من با سوپ سیر نمیشم آخه  ...سوپ خدایی غذا نیست)

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
اگه همنجوری ادامه بدی بدترم میشن .. داداشام یکیشون ده سالشه اون یکی بیست هنوزم بد غذان ینی مامانم گا ...

انقد از این کارا کردم 

دخترم نیم وجبی دو سه روز هیییچییی نخورد 

حالا پسرمو و دادا و بیداد کنم مثلا لوبیاهاشو جدا نیکنه میخوره یا میخاد خورشت بریزه کرفس و گوشتشو نمیریزه  و هزار تا ادای دیگه 

2738
مامان منم یک نوع درست میکنه فقد از همون اول ولی مادر شوهرم گاهی شده بود ۳ نوع غذا میذاش.شوهرم و خوا ...

اره باید از اول یه نوع درست کنی که بچه بد غذا نشه ... این که دو یا سه نوع درست میکنن به خاطر مهربونیشونه ولی خوب بعدها خودشون خییییییییلی اذیت میشن بچه هام نمیگن مامانمون لطف کرده زحمت کشیده میگن وظیفشه 😢

اره باید از اول یه نوع درست کنی که بچه بد غذا نشه ... این که دو یا سه نوع درست میکنن به خاطر مهربونی ...

مثلا من الان پاستا درست کنم دخترم گشنه میمونه تحت هیچ شرایطی حاضر نیست لب بزنه 

حتی یبار هم نخورده ببینه دوست داره یا نه 

2706