2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا من الان پاستا درست کنم دخترم گشنه میمونه تحت هیچ شرایطی حاضر نیست لب بزنه   حتی یبار ...

چن سالشه دخترت ؟؟؟ تا کی نمیخوره بالاخره مجبور میشه بخوره ... میتونی پاستا درست کنی واسه همه بگو ناهار امروز پاستا میخوریم به خاطر داداشی ناهار فردا هم گل دخترم انتخاب کنه ! شاید اینجوری قانع شن 🤦‍♀️

2731
چن سالشه دخترت ؟؟؟ تا کی نمیخوره بالاخره مجبور میشه بخوره ... میتونی پاستا درست کنی واسه همه بگو ناه ...

سه سالشه 

همه راهها رو رفتم بی فایده است 

هیچ چیزی رو دوست نداره تست کنه 

دیگه الویه چیه اونو نمیخوره   فقط پلو و خورشت باشه دو سه قاشق اونم با هزار تا اسمون ریسمون بافتن  برنجش نیم دون نباشه حتی پلو و خورشت رو هم نمیخوره 

اصن احساس گشنگی نمیدونه چیه 

اینجوری ام نیست غذا نخوره  بیارم بش هلله هوله بدما   یاد بگیره با چیزای دیگه سیر شه 

سه سالشه  همه راهها رو رفتم بی فایده است  هیچ چیزی رو دوست نداره تست کنه  دیگه الو ...

وای خدا 

کوچولو چه بدغذاس 😍 خداحفظش کنه .. امیدوارم یه راه حل پیدا کنی اینجوری که میگی خیلی سخته واقعا 🙄

2740