2733
2734
عنوان

خاطره زایمان من، اگه دوس دارین بیاین بخونین😊🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 1799 بازدید | 85 پست
ای جانم 😍انشالله تو لباس عروسی ببینیش و خوشبخت بشه ... عزیزم ای وی اف کردی باردارشدی یا سقط شد و ط ...

ای وی اف ام مثبت شد و همون اول سقط شد و ماه بعدش به خاطر اثر داروها و لطف خدا طبیعی باردار شدم

چه خوب عزیزم 

مبارک باشه

الان فکر کردم چیزای بدی میخوای تعریف کنی که خداروشکر همش خوب بود.

ماما همراه چقدرگرفت ازت؟

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مبارک باشه قدمش لحظه ی خیلی خوبیه 

منم مث شما بچه اولم  زود رفتم بیمارستان خیلی اذیت شدم ولی برا دومیم همه دردام تو خونه بود پیش شوهرم دیگه اخراش رسیدم بیمارستان تا رسیدم زایمان کردم حس اون موقع با هیچ حسی قابل مقایسه نیست

خوشبحالت تو زایمان راحتی کردی وگرنه زایمان طبیعی همچین راحت هم نیست

دکتر نذاشت زایمان کنم سزارینم کرد به صورت اوراژانسی تازه من دوتا سزارین قبلش داشتم ولی طبیعی خیلی راحت بود به حدی که دکتر میگفت اصلا تکون نخور با برانکادر بدردم اتاق عمل که به بچه فشار نیاد ولی متاسفانه بچم بعد از چهار روز فوت شد و غمش مونده رو دلمون انشالله که برای هیچ کس نیاد اینروزا

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام
2728
شماها لگنتون خوبه خوشبحالتون من ی خانم ریزه میزه و ظریفم قدمم کوتاس فکر کن سقط داشتم انقدر درد کشیدم ...

عزیزم کاری به ریزه میزه بودن نداره که

من قدم بلنده زایمان راحتی داشتم دختر خالم فوق العاده کوچولو و ریزه و میزه اونم زایمان راحتی داشت 

قدش صد و پنجاه و خوردی وزنش ۴۰ اینا ماشالله بچش هم درشت 😁😍

خدایا شکرت
2738
عزیزم کاری به ریزه میزه بودن نداره که من قدم بلنده زایمان راحتی داشتم دختر خالم فوق العاده کوچولو و ...

راس میگی؟ 

اخه میگن تو افرادی که استخوون بندی ظریف دارن لگن کوچیکتره 

نمیدونم حالا که زایمان طبیعی اجباری شده خداکنه همه بتونن زایمان کنن

جواب ابلهان خاموشی است
2706