2733
2734

شوهریکه بخاطر یه حرف بخاد طلاق بده همون بهتر بره    

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما مادر دوتا بچه هستی نباید به خودکشی که یه دختر۱۴ساله ممکنه درزمان بلوغ بهش فکرکنه درمقابل مشکلات فکرکنید. واقعا خانواده ی نفهمی داره همسرتون .فقط توصیه میکنم آرامشتونو حفظ کنید.اون میخواد طلاق بده پس بزارید هرکارمیخواد بکنه طلاق بده مهریه اتونم باید کاملا بده.اجرتوالمثل ایام زناشویی هم باید بده .شما هیچی بهش نگید راجع به این چیزا فقط سکوت کنید وسرگرم بچه ها باشید.و بایک وکیل کاردرست حتما مشورت کنید همین ابتدای کار.

2731
چه کار کنم خب نمی دونم چه کار کنم😭😭😭

باید تو خونه خودت باشی با شوهرت حرف نزنی ک یهو وحشی بشه ریدن تو زندگیش خواهراش با اعصابش یه مدتم‌اسم خانوادت و نرو پیششون اتفلقی نمی افته الکی حساسش نکن پیش خانواده شوهرتم نرو اگه خواست خودش بره بذار بره

یه مدتی مدارا کن باهاش سرد برخورد کن ولی کارهای خونه رو هم کن محل شوهر نده و باهاش حرف نزن ولی اگه باهات حرف زد به ارامی و خونسردی حرف بزن و خودت رو قوی نشون بده

یه مدت ب هر حال مدارا کن ببین چی میشه

هیچ مردی نمیاد ب خاطر حرف دیگران زنش رو طلاق بده فقط عصبی شده اصلا اسم خواهراشم نیار هر چی میخواهی بگی بذار یه مدت دیگه ک اروم شد بگو

هم نظریم 😂

جوووووووون    

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

یکم قوی باش اگه اون بخات طلاق بده باید مهریه ونفقه وخرج دوتا بجه هارو بده اگه بچه ها زیر ٧ سالن ...نترس برو اصلا ناراحت نباش تا خراب نشه درست نمیشه فقط قوی باش بخاطر خودت وبچه هات اگه کوتاه بیای تا آخرعمرت همین آشو همین کاسس

2740

خاک تو سرش وا مرتیکه احمق میخواد بچه اشو بفروشه به دیگران حالا بگی زنش هم خون اش نیست 

نخواسیم طرفداری تورو بکنه لااقل محکم وامیساد چندتا لیچارد بارشون میکرد که بچه اش داد نزنن

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
عزیزم مهریه داری ؟؟ خب بزار طلاق بگیری فقط دیگه باهاش حرف نزن تا بفهمه تو محتاجش نیستی قبل طلاق هم ب ...

۱۰۰ تا سکه مهریه ام کارم مهندسی خوندم باید برم کارخونه ها سر کار

دست خدا بالاتر از همه دست هاست
۱۰۰ تا سکه مهریه ام کارم مهندسی خوندم باید برم کارخونه ها سر کار

خب برو بچه هات چند سالشونه با همون مهریت ی جا اجاره کن باید هم نفقه بده اگه طلاقت بده خرجت هم با اون نفقه بده بعد که سرکار رفتی بزار رو نفقت بیشتر خرج کن برا خونه بچه هات چند سالشونه

2706