2737
2734

ببین با خودت صادق باش. با یه داد سر بچه زدن که دعوا راه نمیفته و کار به طلاق نمی کشه. معلومه مشکل شما ریشه داره که با یه حرف ساده کار به جنجال میکشه. شما مدام دارید همدیگه رو عصبی می کنید. من اون تاپیک داد زدن سر بچه رو هم خوندم. شما قضیه رو از دید خودت فقط نگاه می کنی ولی اونجا هم اینطوری نبود که فقط ایشون مقصر باشه شما هم تقصیر داشتی و باید بپذیری. مادر دو تا بچه باید محکمتر از این حرفها باشه که با این مسائل که برای همه پیش میاد اینطوری به هم نریزه. لطفا قبل از هر تصمیمی خودت کلاه خودت رو قاضی کن و زندگیت رو آنالیز کن و ببین کجای کار می لنگه. همیشه نباید عوامل بیرونی رو مقصر مشکلاتمون بدونیم. شما که همسرت آدم لجبازی هست دیگه نباید دعوا رو کش می دادی و جنجال رو بزرگتر کنی. خواهران همسرتون الان نشستند سر خونه و زندگی خودشون و شما این وسط داری آسیب می بینی. خوب شما هم بجای گسترده کردن اختلاف سعی کن آرامش رو به خودت و همسرت برگردونی. باید قبول کنیم که مرد با زن متفاوت هست و وقتی بیرون اذیت میشه ( که این روزها اغلب مردها این مشکل رو بخاطر شرایط بد اقتصادی و اجتماعی دارند) دنبال آرامش داخل خونه هست. سعی کنید این آرامش رو فراهم کنید که به یه ثبات نسبی برسید و بعد با مدیریت روابط خواهر و برادر ( و نه قطع ارتباط) تاثیر پذیری همسرتون رو از خواهرانش کمتر کنید. البته اگر واقعا مشکل این هست و شما صرفا دنبال مقصر برای مشکلات نمی گردید. یه مادر می تونه و باید شرایط زندگی رو به نفع خودش و خانوادش تغییر بده. حداقل وظیفه ش اینه که تلاشش رو بکنه البته از راه درست و موثر

اشکال نداره اگه میگه طلاق و رفته درخواست داده تو هم ضعف نشون نده اولا که بچه ها مال خودت هستن تا هفت سالگی دوما تمام خرج و مخارج بچه هارو باید بده سوما برو مهربتو بزار اجرا و حرفی از طلاق نزن بگو فقط مهریمو میخوام بزار مهریتو بده چشمش کور دندش نرم بخاطر خواهراش خودشو جر نده 

تا خدا با من است زمانه با من است .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ۱۰ تا ۱۰۰ تاش میشه یک میلیارد نه منظورم اون نبود گفتی تا ۱۱۰ تا میتونه بگیره میگم کلا ۱۰۰ تا دار ...

اون ۱۰ اشتباه تایپی بود

قانونیشو میگم تا ۱۱۰ تا هرکی مهریه اشه میتونه بگیره قسطی نیست اینم که ۱۰۰ تاس میتونه همه رو بگیره یا بندازتش زندون

والا ماهم چهارتا خواهرشوهر هستیم یه عروس داریم کوچیکنرین کاری باهاش نداریم هرچند که اختلاف فرهنگیمون از زمین تا اسمونه پوشش رفتار کلا باما متفاوته ولی ما هیچکدوم هیچ حرفی نمیزنیم به ماربطی نداره حنی پدر مادرمم چیزی نمیگن.

تا خدا با من است زمانه با من است .
2728

تازه چون درخواست رو مرده داده باید نصف اموالی که بعد از ازدواج بدست آوردا به اسم تو بزنه

جهیزیه ات هست

تو خونش کار کردی باید پول بده میشه اجرت المثل

به بچه اش شیر دادی باید پولشو بده

نفقه بچه ها هست

اگه نفقه به خودت نداده اونم هست

همه رو بگیر تا بفهمه دیگه دهن بین نباشه

والا ماهم چهارتا خواهرشوهر هستیم یه عروس داریم کوچیکنرین کاری باهاش نداریم هرچند که اختلاف فرهنگیمون ...

مم یه خواستگار داشتم ۵ تا خواهر داشت 

قبل پسره اومدن میگن اول باید ما ببینیم

بعد جلسه دوم ک پسره اومده خواهره برگشته به خواهر من میگهدچرا بچه ندارین زود بیارین دیگه خوب نیست دیر بشه 

فکر کن تازه دو بار دیده اونم جدی و رسمی 

خواستم بهش بگم تو به خواهر من کار داری بعد میگی ما خواهرای خوبی هستیم کار نداریم مشخصه

واقعا همین خانواده ها چ لذتی میبرن ازاین همه فضولی و دخالت

متاسفانه در فرهنگ ما فضولی گاهی نوعی تفریح به حساب میاد و همون لذتی رو داره که از مثلا یه ورزش با نشاط میشه داشت!! این بطور کلی شامل عموم جامعه میشه نه فقط مادر و خواهر همسر. عدم رعایت حریم شخصی معضل بزرگ این روزهای ماست و همه باید سعی کنیم برای تغییر این شرایط. با مقصر دونستن طرف مقابل مشکل ما حل نمی شه چون همه عضو این جامع هستیم. اینجا زیاد دیدم که می گن ما اینطوری نیستیم ولی خانواده همسرمون تو کار ما فضولی می کنند. احتمالا عروس این خانواده هم به همین شکل کامنت داره و ایشون رو به این موضوع متهم می کنه. باید بپذیریم که نیاز به اصلاح و بازنگری عمیقی توی رفتارمون نسبت به همدیگه داریم

2738
@فقط_طلاق    بعنوان کارشناس نی نی سایت باید فعالیت کنین شما       &nb ...

باید بمونه تا خواهرشوهرم طلاق بده، طلاق برای خودش جایز نیست

البته اگر خودکشی نکند و زنده بماند

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
باید بمونه تا خواهرشوهرم طلاق بده، طلاق برای خودش جایز نیست البته اگر خودکشی نکند و زنده بماند

جووووووون    راهنمایی به جا و زیبایی بود  

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈