2733
2734
عنوان

کسی رو میشناسید که تو هفته 31 زایمان زودرس داشته ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 50426 بازدید | 129 پست
بزن تو نت سرچ کن الان تحریمه ولی گیر میاد هست ....مشابهش فایده نداره خب.....وانیلی داره کاکائویی توت ...

چه جالب پس خ قدیمیه ،،و معتبر ،،قوطیش مشخصاتی چیزی نداره که خیلی تو چشم باشه 

چقدر پر خطر بودی تو دختر بدتر ازمنی که😀😀😀 وای من هم خیلی میشینم هم خیلی سرپا می ایستم ،رو غذا هم ...

تلنگر خوب چیه.....من دکترم میگفت ص روز اون تو باشه با ی هفته برابر مامانم دست میزاشت رو شکمم با گریه یس با هفت مبین ک ختمسه میخوند داشتم میمردم از انقباض بچه خودشو ی وری میکرد.....از همین امروز بخدا من باورم نمیشد خودم کردم ک لعنت بر خودم بادا تو نکن .....بزار بچه رشد کنه وقت هست بر غذا درست کردن دکترم میگفت بچه رو تا 34 نگه داره بعد 34 زاییدم زاییدی فقط تا 34 ....هفته 35 من منهدم رفتم بیمارستان دکترم میگفت ولش کن زاییدم زایید......4 هفته میشه 28 روز ....تو این کرونا حرات نیکنی بری بیمارستان بچت تو دستگاه باشه بخدا دلت بسوزه براش بخواب تا اونجایی ک راه داره غذا ابگوشت ...زود پز....پیاز سرخ کردن واینا نمخواد بخدا ی ذره بد مزه تر عیب نداره بخواب همش قران بخون...نزدیکی تعطیل اقا میخواد کار کنه ببخشید ببخشید مثل دورات عقد....حموم خیلی کم برو من ک اینجوری بودم یکی از هنسایه های مامانم افغانی بودن میگفت ما چ جوری دکتر نمیریم همشم تو خونه میزاییم وقتی مثل دختر تو میشیم حموم نمیریم بنده خدا راس نیگفت من زایمان نمیکردم تو بهترین بیمارستان یزد زیر نظر بهترین دکتر شلنگ ابو داده بودن دستم بگیر رو شکمت بهترین کار همینه پس ببین حمومم کم کن

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکنه عزیزم ان شاءالله سلامت باشیدوبه راحتی فارغ بشید یکی ازقلهای من در7ماهگی بطوراتفاقی یه رزید ...

الهی خدا ان شاالله بحق اقا امام حسین صبرت بده ....خدا ان شاالله ادمو با بچش امتحان نکن تاینو دوستی گفت ک 3 تا بچش معلول بودن وتو 10 سالگی خود ب خود فوت میکردن واقعا راست میگفت.....مادر بودن خیلی سخته

2731

ی سرچ کن تو نت ببین چقد خوبه ....تو همین نی نی سایت بزن....حرف مفت میگن چاق میشی وحساسیت واین حرفا من دکترم بهترین دکتر یزد بود دکتر کریمی.....مامانم کرج عروس عمم بخدا بهترین دکترای تهران 4.5 تا بچه با لیدی میلی یکی از یکی بهتر

خدانکنه عزیزم ان شاءالله سلامت باشیدوبه راحتی فارغ بشید یکی ازقلهای من در7ماهگی بطوراتفاقی یه رزید ...

😭😭😭😭😭

چقدر ناراحت شدم عزیزم خدا صبر بهت بده واقعا درد بزرگیه خدا با بچه ادمو امتحان نکنه واقعا 

تلنگر خوب چیه.....من دکترم میگفت ص روز اون تو باشه با ی هفته برابر مامانم دست میزاشت رو شکمم با گریه ...

اره واقعا راست میگی پرش رفته کمش مونده ،،باید خیلی مراعات کنم. ب قول شما الان کی میتونه همش برع بیمارستان با این اوضاع 

ما زنا همش باید فکر این باشیم که خونه تمیز باشه ،غذا اماده باشه ،،البته سوهذم خیلی کمک میکنه خدایی ولی برا غذا ی نیمرو بلد نیست درست کنه قبلا از بیرون غذا میگرفت الان ک به خاطر شرایط اصلا 

رابطه هم که نداریم اصلا خداروشکر 

از فردا صبح میخام بخوابم بخورم ب حرفت گوش کنم ،همین الان خودشو سفت کرده😓😓

2738
ی سرچ کن تو نت ببین چقد خوبه ....تو همین نی نی سایت بزن....حرف مفت میگن چاق میشی وحساسیت واین حرفا م ...

تو داروخونه دیدم اتفاقا ،فقط خدا کنه اصل باشه

شما بچت چندکیلو بود ب دنیا اومد؟

😭😭😭😭😭 چقدر ناراحت شدم عزیزم خدا صبر بهت بده واقعا درد بزرگیه خدا با بچه ادمو امتحان نکنه واقعا ...

ممنون عزیزدلم

نه بامرگ بچه نه بامریضی بچه امتحان نکنه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
ممنون عزیزدلم نه بامرگ بچه نه بامریضی بچه امتحان نکنه

الهی امیننن 

اره ادم راضیه خودش درد بکشه ولی خون از دماغ بچش نیاد

ان شاءالله اون دنیا شفیع شما باشه 

دوقلو ریسک زیادی داره جز حاملگی های پرخطره 

تو داروخونه دیدم اتفاقا ،فقط خدا کنه اصل باشه شما بچت چندکیلو بود ب دنیا اومد؟

خخخخخخ بچه من داستان داره تا 36 استراحت مطلق وایزوپرین از 36 ب بعدم کنده نمیشد😪😪😪😪بدو بدو راه برو پیاده روی بپر بپر تا روز اخر دنیا نیومد روز اخرم وزن بچه بالا رفته بود من زایمان اولم بود از 6 صبح تا 5 بعد از ظهر هیچی خواهر خلاصه مبگم برات رحمم پاره شد واژنم له شد بعد از زایمان 3 ساعت تو اتاق عمل بود بعدش سوند بهم وصل کردن یزارین فرداش راه میرفتن من نمیتونستم راه برم سر بچم کج شد بخاطر فشار زایمان خودم دکترم گفت 3 ساعت داستم کوک میزدم ....پس الکی نگو سزارین میکنن اخرش پرستار بخس میگفت من تو زایمانت بودم 3 بار سزارین میشدی کمتر درد میکشیدی......پس ببین اگر سزارینت کردن اشکال نداره خدامیدونه من چی کشیدم بازم خدا روشکر الحمدلله بچم سالم این چیزا ک عیب نداره تو لیدی میلی بخور تا 34 م میری خیالت راحت ولی از 36 دیگه پیاده روی کن 3 کیلو سد بسه بیشتر بشه زایمانش سخت میشه.....من 3600بود

الهی خدا ان شاالله بحق اقا امام حسین صبرت بده ....خدا ان شاالله ادمو با بچش امتحان نکن تاینو دوستی گ ...

ممنون فاطمه جان

مادربودن خیلی سخته

میدونیدچیه فاطمه جان

من همون سالهای فوت دخترم خیلی بیقراری میکردم

18سال پیش رومیگم

امابعدابهترشدم قبول کردم رفتنش رو

ودختردیگم بزرگ شد

بعد14سال ازفوت اون یکی و16سالگی قلش خدایه دختردیگه بهم داد

اماحالادوساله یه موصوعی ناراحتم کرده

خیلی که حتی زمان فوت دخترم انقدردلم نسوخته بودوعجیب اینکه این مدت وقتی میرم سرخاک دخترم حالم مثل همون روزهای اول فوتش میشه

نمیدونم چرا

یعنی انقدرگریه میکنم وبیقراری میکنم که مثل اینکه تازه به خاک رفته 

اون هم بعد18سال

شایدبخاطرغم هاومشکلاته

اگه حالابود20سالش بود

الهی امیننن  اره ادم راضیه خودش درد بکشه ولی خون از دماغ بچش نیاد ان شاءالله اون دنیا شفیع شم ...

ما15جفت دوقلوتوفامیل داریم ازبرادرزاده بگیرتاعمودخترعموپسرعموپسرعمه ووووو

یعنی30تابچه 

بین همه شون دخترمن ودخترپسرعمه ام که هردواسمشون یکی بودفوت شدن

جالبه بعدهردوبازیه دختردیگه خدابهمون داد

خخخخخخ بچه من داستان داره تا 36 استراحت مطلق وایزوپرین از 36 ب بعدم کنده نمیشد😪😪😪😪بدو بدو راه بر ...

ای بابا چقدر داغون شدی که 

ولی بازم خداروشکر که بچت سالمه 

لین ب همه می ارزه

2706