2737
2734
عنوان

کسی رو میشناسید که تو هفته 31 زایمان زودرس داشته ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 50472 بازدید | 129 پست
ممنون فدات بشم کلااین چندسال توچله ام حالاهم همزمان چندتابرداشتم نمیدونم چراغم هام تموم نمیشن ام ...

بخدا غمهات تموم میشه ی دفعه میوفتی تو سراشیبی خدا کریمه.....نماز شب بخون انقد اروم میشی انقد اروم میشی انقد اروم میشی ک نگو منم برات امشب دعا میکنم💖💖💖💖

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
ن نمیشینم وضعم خرابه همین حالا درد دارم و شکمم سفت شده ،برم ی شیاف بزارم بخوابم شاید ول کنه ،همینجور ...

تو دراز بکش اون بیچاره اون تو اروم میشههزاری بگی ونگی اذیت خودت کردی....من خر ک اینجوری شدم خبر سرم سیسمونی میچیدم 

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام وقفتون بخیر ، گفته بودید انقباض دارید و خطر زایمان زودرس ، ممکنه از شرایطتون بگید، چقدر انقباض داشتید؟ چجور بود؟ چی مصرف میکردید و کی زایمان کردید بسلامتی؟ شرایط شمارو دارم منم 😭واقعا ب جوابتون نیاز دارم

2740
من امشب شکمم هی سفت شد اخر رفتم بیمارستان گفت باید معاینه بشی و جز گروه پرخطری نزاشتم رضایت دادم اوم ...

سردرد هم داشتی؟ علائم دیگت چی بود؟دو روزه حس خوبی ندارم سردرد شونه چپم درد میکنه کل استخون پشتم ضعف داره شکمم میگیره.

من امشب شکمم هی سفت شد اخر رفتم بیمارستان گفت باید معاینه بشی و جز گروه پرخطری نزاشتم رضایت دادم اوم ...

سردرد هم داشتی؟ علائم دیگت چی بود؟دو روزه حس خوبی ندارم سردرد شونه چپم درد میکنه کل استخون پشتم ضعف داره شکمم میگیره.