2733
2734
عنوان

کسی رو میشناسید که تو هفته 31 زایمان زودرس داشته ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 50431 بازدید | 129 پست
ضربان و حرکت بچه خوب بود خداروشکر  ولی دستش رو شکمم بود ی ربع گفت انقباض داری و باید معاینه شی ...

من 3 ماه اتقباض داشتم همش سوره حجرات میخوندم...پیامبر گفت اگر ی سوره برای سلامتی جنین باشه ححرات بخون وبچت وبیمه کن.....من تو این 3 ماه ک استراحت مطلق بودم 4بار قران خوندم بچسب ب خدا وپیغمبر خودشون هواشو دارن

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

یا خدا از هفته 28 خودتو کشوندی تا اخر ،عجب پشتکاری داشتی افرین 

والا استراحت که نمیتونم دوتا بچه دارم و کارهای خونه هم که الی ماشاءالله

من مولتی پرناتا مکس میخورم ک خیلی هم گرونه خدایی 

این که شما گفتی رو هم حالا میگم ب دکترم 

ممنون عزیزم از راهنماییت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 3 ماه اتقباض داشتم همش سوره حجرات میخوندم...پیامبر گفت اگر ی سوره برای سلامتی جنین باشه ححرات بخو ...

چ خوب خوش بحالت ،من که هنوز تو همون ی دورم ،کامل نشده ،چجوری استراحت مطلق قران میخوندی ،درازکش هم میخوندی؟؟

سوره حجرات و هم میخونم عزیرم مرسی از توصیت

2728
دوقلوهات 7ماهه دنیا اومدن دستگاه رفتن

بله هفته29

نه زیردستگاه نرفتن

فقط زردی داشتن

البته کمترازدوسال بعدیکیشون بخاطریه اشتباه فوت شد

18سال پیش

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
یا خدا از هفته 28 خودتو کشوندی تا اخر ،عجب پشتکاری داشتی افرین  والا استراحت که نمیتونم دوتا ب ...

ببین بخدا راس میگم شک داری یرو تو تایپیکام...من پرگنا کِِیر میخوردمی ذره گرون بود مامانم قند بارداری داشت ک نمیتونست چیزی بخوره با دختر عمم خیلی پولدار بودن تهران پارس دکترشون ب دوتاشون شیرخشک لیدی میل فقط همین برند......داده بود من ک ب دکترم گفتم گفت اگر گیرت میاد بخور......بخدا من 4 تا بسته ک خوردم بچه 1 کیلو روش رفته بود وقت نیست زنک ب دکترت بزن شاید بگه خودت چاق شی ولی بچه کوچیک میخوای چیکار......پیدا کن بخر ان شاالله دلت شاد میشه منم دعا میکنی

بله هفته29 نه زیردستگاه نرفتن فقط زردی داشتن البته کمترازدوسال بعدیکیشون بخاطریه اشتباه فوت شد 1 ...

اخ اخ ،دیدم تو امضات نوشتی گفتم ی وقت ناراحتت نکنم ازت نپرسم😢😢😢

اگر ناراحت نمیشی میتونی بگی چ اشتباهی؟؟

اشتباه پزشکی که منو تا دم مرگ برده ،خدا بگم چکار کنه بعضی دکترا رو

2738
چی رو فاطمه جان؟؟

ببین انقباض چیه از 30 همه شروع میشه مهم اینه تو ده دقیقه بیشتر از 3 بار ومرتب نسه....یعنی شکمت انقد سفت میشه ک مثل پیشونیت ک انگشت فشار بدی ی ذره هم تو نمیره اونجوری سفت بشه....ایزوپرین من تا روزی 3 تاهم میخوردم

ببین بخدا راس میگم شک داری یرو تو تایپیکام...من پرگنا کِِیر میخوردمی ذره گرون بود مامانم قند بارداری ...

شنیدم تعریفشو ،،یعنی پودره؟؟

من تو هفته 29 رفتم سونو گفت 1 کیلو و نیمه 

اگر پیداکنم میخرم حتما 

ببین انقباض چیه از 30 همه شروع میشه مهم اینه تو ده دقیقه بیشتر از 3 بار ومرتب نسه....یعنی شکمت انقد ...

اها ایزوپرین و میگی

من پرلتون میزنم

اره انقباضا خ دردناکه 

انقباض زیاد باعث سوراخ شدن کیسه اب میشه دکتترم گفت

چ خوب خوش بحالت ،من که هنوز تو همون ی دورم ،کامل نشده ،چجوری استراحت مطلق قران میخوندی ،درازکش هم می ...

اره چاره ای نبود ببین الان اگر بشینی دهانه رحم روش فشار میاد من ک تازه ی دوره مریض شدم تو بارداری ببخشید اسهال رفتم زیر سرم از ترس اینکه اب بچم کم نشه هی او ار اس خوردم ومایعات بچه حرکت نمیکرد ....خودم رفتم سونو مایع امنیوتیک باید نهایتا10 باشه من 21 بود.....بخدا فکر کن دکتر سونو گفت جای شلوغ نرو مواظب شکمت باشه ضربه بخوره کیست پاره میشه......کراتینم بالا رفته بود ....هیچی 3 ماه اخرم کدهانه رحمم باز شده بود بخواب بخون خدا ک میدونه نمیتونی بخدا بچت انقد اروم میشه ک از ارمشش میفهمی ب خاطر قران هایی ک خوندی....کارم ک ول کن بزار خونه کثیف باشه ظرف تو ظرفشویی باشه غذا ی ابگوشتی سیب زمینی بزار بپزه چمیدونم ی چیزی ک وایسادن نخواد تا میتونی بخواب ......نزدیکی ب هیچ وجه من 4 بار بستری شدم هر 4 بارش ی کاری کرده بودم نزدیکی ک افتضاح بر زایمان زودرس حتی ارگاسمم خیلی تاثیر داره وفشار میاره چون رحم منقبض میشه.....

اره چاره ای نبود ببین الان اگر بشینی دهانه رحم روش فشار میاد من ک تازه ی دوره مریض شدم تو بارداری بب ...

چقدر پر خطر بودی تو دختر بدتر ازمنی که😀😀😀

وای من هم خیلی میشینم هم خیلی سرپا می ایستم ،رو غذا هم خ وقت میزارم

باید کمش کنم راست میگی 

اگر بشه قران درازکش بخونم که عالیه 

قران که واقعا باعث ارامشه من دختر اولی انقدر قران و نماز شب خوندم الان داره قران حفظ میکنه و خیلی صبوره و خانم واقعا تاثیرشو دیدم 

خیلی ممنون تلنگر خوبی بود برام خدا خیرت بده

شنیدم تعریفشو ،،یعنی پودره؟؟ من تو هفته 29 رفتم سونو گفت 1 کیلو و نیمه  اگر پیداکنم میخرم حتم ...

بزن تو نت سرچ کن الان تحریمه ولی گیر میاد هست ....مشابهش فایده نداره خب.....وانیلی داره کاکائویی توت فرنگی وموزی....اره شیرخسک مادراندبرای مادرایی مثل ما یا کسایی ک ویار دارن یا قند نمیتونن مواد مغذی بخورن بچشون وزن بگیره شیر خشک مثل قوطیه بچه ها فقط خود برند لیدی میل باشه......من میخوردم بعد بابا بزرگم سنش بالاست از قدیم زمون شاه مرغداری داشته تا الان......من داستم میخوردم دیده بود یدفعه گفت ا این  لیدی میله😄😄😄😄گفتم اره تو از کجا میدونی گفت هیچی هر وقت مرغامون تلفاتی میشدن دیگه اینجا میفتادن دکتر بهشون نیداد میکردیم تو دونشون صاف صاف راه میرفتن😄😄😄😄فرض کن قدیم ب مرغ میدادن اونوقت نمیدونستن کاربرد اصلیش بر زنای حاملست مامان بزرگم میگفت چ جوری نمدونستم منم میخوردم😄😄😄از زمان شاه تا حالا بوده الان تحریم ایرانیهاش اومده فایده نداره فقط لیدی میل

اخ اخ ،دیدم تو امضات نوشتی گفتم ی وقت ناراحتت نکنم ازت نپرسم😢😢😢 اگر ناراحت نمیشی میتونی بگی چ اش ...

خدانکنه عزیزم

ان شاءالله سلامت باشیدوبه راحتی فارغ بشید

یکی ازقلهای من در7ماهگی بطوراتفاقی یه رزیدنت بیمارستان متوجه شدیه ناراحتی کوچیک داره

یکی ازرگهاش تنگ بود

مشکل خاصی نبود

چندماه نزدیک 1سال دارومصرف کرد

بهترنشدامابدترهم نشد

یه روزدکترقلب شهرمون گفت 3سالگی ببریدتهران

بالون یاانزیوکنندرگش بازبشه

اماشوهرمن عجوله ترسیدیه وقت اتفاقی بیفته

همون شب مستقیم ازمطب دکتراومدیم تهران بیمارستان قلب رجایی

واونجادوهفته بعدبالن وانژیوکردن

رگش بازشدخوب خوب شدامابعد

چون سنش کم بودنتونست خلط گلوش روقورت بده وآب درریه هاش جمع شدوعفونت ریه بعدازانژیوگرفت روزپنجم درآی سی یو وفوت شد

وباجنازه اش اومدیم شهرمون

وقتی درسردخونه بهشت زهراتهران دیدمش مثل فرشته هاخواب بود

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706