2733
2734
عنوان

کسی رو میشناسید که تو هفته 31 زایمان زودرس داشته ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 50427 بازدید | 129 پست
من درزایمان اولم دوقلوبارداربودم که بخاطرکارهای عیدوپریدن ازچهارپایه کیسه اب یکی ازقلهاپاره شدوبه ج ...

اخی چقدر سخت بوده خدایی ،دوقلوهات چند وقت بستری بودن؟

دخترت چند وقت؟

من امپول ریه هم نزدم ،باید بگم بنویسه بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم طبیعی دردش چطور بود؟من همسرم میگه ریسک نکن سزارین بشو

گلم بستگب به بدنت داره اگر طبیعی بتونی خیلی خوبه چون سز دردسر داره ولی طبیعی بعدش خودت بلند میشی از جات من بعد سز که کردم اولین باری که میخواستم بلند بشم نفس کم اوردم کم خونی میگیری جای بخیه ها طبیعی خیلی بهتره 

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘
2731
من درزایمان اولم دوقلوبارداربودم که بخاطرکارهای عیدوپریدن ازچهارپایه کیسه اب یکی ازقلهاپاره شدوبه ج ...

دوقلوهات 7ماهه دنیا اومدن دستگاه رفتن

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
من امشب شکمم هی سفت شد اخر رفتم بیمارستان گفت باید معاینه بشی و جز گروه پرخطری نزاشتم رضایت دادم اوم ...

خوب کاری کردی یعنی چی معاینه... فقط باید ضربان قلب و حرکات بچه رو برسی میکردن و با نظر پزشکت آمپول های ضد انقباض و تشکیل ریه و این جور چیزا بزنن. 

2738
گلم بستگب به بدنت داره اگر طبیعی بتونی خیلی خوبه چون سز دردسر داره ولی طبیعی بعدش خودت بلند میشی از ...

ان شالله که بتونم تصمیم درست بگیرم

مامان و خالم بد زا هستن به اصطلاح عمم خوش زا

موندم چه کار کنم

خدایا به امید تو
شما هم دوقلوداری ؟؟ ان شاءالله اگر مشکلی پیش نیاد برات 36 هفته برمیدارن بچه هارو 

من فقط ارزومه ب 30 هفته برسم  واقعا شرایطم بده استراحت مطلقم این سفتی شکمم خ اذیتم میکته

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
خوب کاری کردی یعنی چی معاینه... فقط باید ضربان قلب و حرکات بچه رو برسی میکردن و با نظر پزشکت آمپول ه ...

ضربان و حرکت بچه خوب بود خداروشکر 

ولی دستش رو شکمم بود ی ربع گفت انقباض داری و باید معاینه شی ی وقت دهانه رحمت باز نباشه والا از کرونا ترسیدم فرار کردم گفتم میرم مطب پیش دکتر خودم

من فقط ارزومه ب 30 هفته برسم  واقعا شرایطم بده استراحت مطلقم این سفتی شکمم خ اذیتم میکته

ان شاءالله میرسی تا اخر خدا کمکت میکنه

ولی وااقعا درکت میکنم ادم خسته و افسرده میشه اینجوری و انقباض ها هم درد روی درده

ان شالله که بتونم تصمیم درست بگیرم مامان و خالم بد زا هستن به اصطلاح عمم خوش زا موندم چه کار کنم

انشاالله هر چی صلاحته پیش بیاد هم خودت هم نی نیت سالم باشین و سایت رو سرش 😘

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘

من خودم هفته 28 دهانه رحمم 2.5 فینگر باز شد وانقباضام شروع شد تخت استراحت مطلق کردم حموم ب خاطر جریان اب رو زایمان اثر داره ماهی ی بار رفتم فقط دسشویی فرنگی تا روز اخرم چسبیده بود ب دنیا نمیومد...تخت بخواب فقطم ویتامین بخور.....من شیرخشک لیدی میل اصلشو 4 تا خوردم بچه 1 کیلو وزن گرفت دکترم دیگه گفت چی خوردی ی کاری کردی....از دکترت بپرس اگر پیدا کردی حتما بخور چون تحریمیم

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
اخی چقدر سخت بوده خدایی ،دوقلوهات چند وقت بستری بودن؟ دخترت چند وقت؟ من امپول ریه هم نزدم ،باید بگ ...

دوقلوهام نزدیک دوهفته بخاطرزردی بیمارستان بستری بودن

دوهفته هم خونه زیردستگاه مهتابی مخصوص

من هیچوقت برای هیچکدوم آمپول ریه نزدم

برای زایمان دوم هم بخاطرخودم یکهفته بستری بودم چون 

مسنومیتم خیلی بدبودوشکمم هم کارنمیکرد

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706