2737
2739
عنوان

بیایین بگین این فرش جز کدوم دسته میباشد تهرانی یا شهرستانی باتشکر

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 97 پست
لطفا شهرستانیا تو تاپیکایی که من هستم نیان مرسی اه

حالا  فهمیدم تهرانیا چرا فرش فیلی میخوان چون همشون از مماخ فیل افتادن 

خواهرم همه زندگیم👭عشقم ❤ همه وجودم👩‍❤️‍💋‍👩غمش و ببینم...چی دارم میگم😏اگه حس کنم غمگینِ دیگه غمشو نمی بینم...                                                                            ...«همونجا دق می کنم میمیرم»...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوستان اون تاپیکو که میگین هنوز پابرجاست یا ترکیده؟

ترکید

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
یعنی نسلتون منقرض نشده ی فرهنگ هایی که کلاس رو توی تهران نشین بودن میدونین!

خانمی، فانه گلم!

نخور بنده خدارو  

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
عزیزم من خودم شهرستانیم دارم اون تهران پرسته رو مسخره میکنم😂😂😂😂 درضمن اگر فرشتون ابیه لطفا حذف ...

خخخخخخ ببخش گلی 😊😊😊

خواهرم همه زندگیم👭عشقم ❤ همه وجودم👩‍❤️‍💋‍👩غمش و ببینم...چی دارم میگم😏اگه حس کنم غمگینِ دیگه غمشو نمی بینم...                                                                            ...«همونجا دق می کنم میمیرم»...
2738
خانمی، فانه گلم! نخور بنده خدارو    

از خواب بلند شده یقه منو چسبید  

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  
دوستان اون تاپیکو که میگین هنوز پابرجاست یا ترکیده؟

واقعا فکر میکنی تایپیکی که یه شهرستانی فرش ابی نظر داده باشه رو نمیترکونن😏😏😏🤣

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
شتتتت  من جدیدا عاشق فرش قرمز شدم میخواستم نظر اسیشو بدونم اگه شهرستانیه تا دیر نشده برم دکتر ...

اینو باید از خانم فرش فیلی تهرانی اصیل بپرسی تو حیطه ی کار من نیست  

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  
2706