2733
2739
عنوان

تو رو خدا بياين ؟ لعنت به پسراي بيشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 54 پست
نميتونم چرا هيچ كي دركم نميكنه /بهش گفتم وابسته هستم اين جوري ميكنه

خب عزیزم مشکل عزت نفس داری. یعنی اصلا شکی توش نیست. باید بری مطالعه کنی رو خودت کار کنی.

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
بچسب ب درست و مستقل شو  ب نظرم سرش گرم این آقا شما رو هم گوش و کنار نگه داشته  بلاکش کن ...

نميتونم چيكار كنم به كجا پناه ببرم ميخوام خودكشي كنم من تك فرزندم روحيه حساس دارم خيلي بهم بر ميخوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچسب ب درست و مستقل شو  ب نظرم سرش گرم این آقا شما رو هم گوش و کنار نگه داشته  بلاکش کن ...

ن چرا بلاک؟ شمارش پاک کن فقط بلاک کردن نمیخواد مثل خودش پیم داد سین کن جواب نده یا ن کلان سین نکن پاک کن اینجوری خیلی بهتره 

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
2728
نميتونم چيكار كنم به كجا پناه ببرم ميخوام خودكشي كنم من تك فرزندم روحيه حساس دارم خيلي بهم بر ميخوره ...

آبجی تک فرزندی اینا همش ی بهونه واسه خودت شما از هم دوری بیخالش شو بخدا الان بهتره تا بعد هااا من چی بگم عاشق شدم واقعااا کسی رو جز این نمی بینم میسوزم همش

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
روژان اين عوضي براي اربيل هستش اين جوري با من ميكنه من خودممم يه رگم كورمانجي خدا لعنتش كنه

عزیزم همه جا خوب و بد داره دیگه میدونمم سخته چون معلومه وابستش هستی ولی خودت کم کم بیخیالش شو چون خدایی نکرده ممکنه از احساساتت سواستفاده کنه

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
نميتونم چيكار كنم به كجا پناه ببرم ميخوام خودكشي كنم من تك فرزندم روحيه حساس دارم خيلي بهم بر ميخوره ...

مریم جان عزیزم تو که هنوزم درگیر این عوضی هستی، بخدا خیلی حیفی دختر، قدر خودتو بیشتر بدون

آبجی تک فرزندی اینا همش ی بهونه واسه خودت شما از هم دوری بیخالش شو بخدا الان بهتره تا بعد هااا من چی ...

منم كسي رو جز اين نميبينم از اين بهتر ها هستن من فبول نيمكنم خسته شدم دلم خونه افسودگي گرفتم حرف دلم و به كي بزنم ميخوام خودمو بكشم راحت شم خيلي وابسته هستم

2738

ببین وابستگی تا عاشقی خیلی فرق میکنه الان ک وابسته بهتره بی‌خال بشی تا عاشق نشی عشق خیلی بده

روژان اين عوضي براي اربيل هستش اين جوري با من ميكنه من خودممم يه رگم كورمانجي خدا لعنتش كنه

ولش کن دختر از همین دوری استفاده کن فراموشش کن

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
منم كسي رو جز اين نميبينم از اين بهتر ها هستن من فبول نيمكنم خسته شدم دلم خونه افسودگي گرفتم حرف دلم ...

چند مدته رابطه؟ شمارش حفظی؟ 

مریم جان عزیزم تو که هنوزم درگیر این عوضی هستی، بخدا خیلی حیفی دختر، قدر خودتو بیشتر بدون

نميتونم خسته شدم از بس گريه كردم حالم از خودم بهم ميخوره چرا اين كار رو يا من كرد😔😔😔😔😔اصلا سين نميكنه الهي درد بگيره خواهر دارم ميميرم خدا شاهده اين قدر داغر شدم همه موهام داره ميريزه

تمام اطرافیانم تک فرزندی هستن عزیزم، الان شما عاشق یه آدم بدرد نخور شدی اینجوری داری خودتو نابود میکنی اگه خواهر یا برادر داشتی همین حرفایی که ما بهت میزنیم رو میزدن، و شما هم که گوش نمیدی گلم

نميتونم خسته شدم از بس گريه كردم حالم از خودم بهم ميخوره چرا اين كار رو يا من كرد😔😔😔😔😔اصلا سين ...

اگ شمارش حفظ نیستی خیلی کارت راحته فقط پاکش کن اگ بهونش هم بگری دیگ دست خودت نیس شمارش نداری کم کم بی‌خال میشی 

2706