2703
2553

دوستاي گلم حقيقتش به پسري كفتم بيا كات كنيم گفتش نرو من دوستت دارم بهش فرداش پيام دادم بعدش اونم تا ١٥روز انلاين ميشد ولي سين نميكرد ديگه هر چي از دهنم در اومد بهش گفتم گفتم زمين گرده يكي سر خودت مياره اگه دوستم نداشتي از اول چرا بهم نگفتي بهم ميگه يعني من دوست ندارم؟؟؟؟؟من كه هر بار دارم بهت ميگم دوستت دارم تو عزيزمي و اينا.منم گفتم پسورد ميدي يا بلاك گفتش اين طوريه ديگه/أخرين حرفشم اين بود مريم من ميدونم تو دختر خوبي هستي ولي نميدونم چرا عصبي هستي/منم گفتم باااااااي اقا براي هميشه بلاكشم كردم ٥روز بعد از بلاك درش اوردم الان حدود ١٥روز شده /من دو روز قبل بهش تو واتس پيام دادم من و ببخش عصبي بودم فكر كردم با دختر يگه اي هستي همه حرفاي دلمو بهش زدم اين ان شد ولي اصلا سين نكرد به نظرتون چرا يه پسر ان ميشه سين نميكنه حتي بلاككممم نميكنه😯يعني چرا اين كار رو ميكنه اينم ميدونم كه دوستم داره أزم ناراحته به نظرتون برميگرده خواهشا انرژي منفي ندين يعني ديگه برنميگرده ؟؟؟؟🥺🥺😔😔😔😔اينم بگم من براش عكس فيك فرستاده بودم به طور غير مستقيم بهش رسوندم كه من اون نيستم

چون سرش با کی دیگ گرمه تو رو هم گذاشته زاپاس 

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

یعنی خداییش تا ۱۵ روز میرفتی نگا میکردی ببینی جواب داده یا نه🤔

یه نصیحت خواهرانه بهت میکنم

پسرا از دختری که آویزونشون بشه متنفرن 

یعنی حتی اگه عاشقتم باشن همین که ببینن داری خودتو بهشون میچسبونی ازت فرار میکنن 

یعنی خداییش تا ۱۵ روز میرفتی نگا میکردی ببینی جواب داده یا نه🤔 یه نصیحت خواهرانه بهت میکنم پسرا ا ...

اره 

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔

اباصالح التماس دعا😐

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌

از همه ي اینا که بگذریم پیشنهاده کاتو تو دادي

بیخیالش دیگه

«اصلی ترین دلیل اینکه نمیتونیم آدمای گذشتمون و فراموش کنیم اینه که دلمون واسه اون نسخه ای که دوسشون داشتیم تنگ میشه نه اینی که الان هستن…»
2706