2733
2739
عنوان

امروزرفتم آرایشگاه موهاموکوتاه کنم آرایشگره ضایع شد🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 38 پست

دقیقا یبارم یکی ریـ ده بود به ابروهام چن وق بعد رفتم گف وای ابروهات داغون شده پیش کی رفته بودی گفتم خودت😑هعی اصرار میکرد حتما خودت خراب کردی خواستی مرتب کنی

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم پیش ب نامزدم میگفتم سپاس گذارم گفتم سپاس گرازم فعلا محو این سوتیمم

🤣🤣🤣🤣🤣حالاپیش نامزداشکال نداره پیش غریبه هاخیلی بده آدم داغون میشه اصلا

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
دقیقا یبارم یکی ریـ ده بود به ابروهام چن وق بعد رفتم گف وای ابروهات داغون شده پیش کی رفته بودی گفتم ...

دقیقاهمینومیگن تاکارخودشونوتوجیح کنن

2731
وای اسی منم یه بار همینجوری ریدم ب یه نفر ..‌ هی ایراد گرف از ابروهام گفتم بابا خودت بودی عجبا

دمت‌گرم‌اتفاقابایدازشون‌انتقادبشه‌که دقتشون بیشتربشه

2738
حالاواقعا خودش رنگ کرده بود

آره به خدا پارسال عروسی برادرشوهرم رنگ کرده بودمثلاعسلی بودرنگش

خخخخخخخح

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

داماد ما هم ماشینش رو هفته پیش انقدر خرجش کرد قطعاتش رو تمیرکاره عوض کرد بعد این هفته ماشین داغ کرد بردش پیش خودش میگفت اینو کجا بردی درست تایم نکرده و کلی ایراد گرفت از کار مکانیکه بعد بهش گفت این کار خودته بعضیا فقط بلدن ایراد بگیرن 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2706