2737
2739

سلام بچه هامن امروزرفتم آرایشگاه موهاموکوتاه کنم خلاصه این شروع کردازموهام ایرادگرفتن گفت چقدربدرنگه چراهرتیکه یه رنگ‌شده(قبلاn2)داشت پایین موهام بعدگفت خوبه که کوتاه میکنی ان شالله بیابرات یه رنگ خوب بذارم بعدگفتش حالاکجارنگ کردی موهاتوکه انقدربدشده گفتم خودتون رنگ کردین😅رفت توافق محوشدهنوزم نیومده بیرون🤣خیلی بدشدبراش حالاقیافه:

من🤣

خودش😖😫

حاضرین😜

شاگرداش😆

دیدین چه دخترخوبیم همه رو پست اول گفتم شماهم اگه سوتی اینجوری دارین بگین بخندیم🤗

پست.اول.خار.نداشت#  

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

عالی بود😂😂😂😂😂

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🤣🤣🤣🤣🤣خب از اول میگفتی تا زنه انقد خودشو چال نکنه دیگ

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
2738

من اینقد بدم میاد ازینا که میخوان ایراد بگیرن به کار بقیه

منم یکبار رفتم ارایشگاه ابروهامو داغون کرد. ابروهام پهن و پره نازک و کج و کوله  کرد. دفعه بعد که رفتم کلی ایراد گرفت که چه بد ابروتو برداشته کحا رفتی گفتم خودتون قبول نکرد گفت نه حتما خودت زیرشو بعدا اومدی برداری خراب کردی  

منم دیگه پامو اونجا نذاشتم

🤣🤣🤣🤣🤣خب از اول میگفتی تا زنه انقد خودشو چال نکنه دیگ

اصلاانتظارنداشت اینوبشنوه منم خواستم آخرسرقهوه ایش کنم😬🤣

من اینقد بدم میاد ازینا که میخوان ایراد بگیرن به کار بقیه منم یکبار رفتم ارایشگاه ابروهامو داغون کر ...

😆کلاخصلت همه شونه گندبزنن بعدم بگن کارمن نبوده

اصلاانتظارنداشت اینوبشنوه منم خواستم آخرسرقهوه ایش کنم😬🤣

تو دیگ قهوه ای سوختش کردی بیچاره رو😁😁😁

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30