2737
2734
عنوان

اعتراف میکنم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 50 پست
اعتراف پیش خلق حقارت ِ و اعتراف پیش خالق هم اصیلِ و هم واجب

نه 😕 فکر کنم عنوانم باعث شده بد برداشت کنین ، عزیز من میخواستم اینجا یه گروه باشیم که از امشب اراده میکنیم گناها رو چه ریز چه درشت کنار بذاریم اصن نوشته م ک نوع گناه مهم نیست و ذکر نشخ ، فقط بنویسین ک همراه هستیم که همگی تشویق شیم و انگیزمون بیشتر شه

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
دوست دارم باشم خیلی نقص اخلاقی دارم  نمونش مقایسه خودم بادیگران نمیدونم گناه هست یا نه ولی من ...

نقصتونو نگین ، فقط امشب در قلب و زبان تصمیم بگیرین کنار بذارین و انشالله خدا هم کمک میکنه و عالی میشیم ، 

ولی در مورد مقایسه ی خود با دیگران همیشه به این فکر کنین که ما از زندگی دیگران به طور کامل خبر نداریم پس نمیتونیم مقایسه کنیم 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه 😕 فکر کنم عنوانم باعث شده بد برداشت کنین ، عزیز من میخواستم اینجا یه گروه باشیم که از امشب اراده ...

خب بهترِ که بگیم چه خوبی هایی داریم و چه عادت هایی رو میخوایم در خودمون تقویت کنیم. اصن با این قسمت اعتراف کنار نیومدم.راستش تو کتاب دختری با هفت اسم نوشته بود که توی کره ی شمالی هر روز صبح باید به سه گناهمون جلوی جمع اعتراف میکردیم که خودمون رو بشکنیم و به خودسازی دوباره خودمون بپردازیم. اره ما عادت های زشت رو میدونیم ولی گفتن صرف و بی فایده ی من ادم خوبی میشم هم راهگشا نیست. به انتشار انرژی مثبت و ساختن تفکر مثبت فکر کنین جالب تره.نظر من اینه. 

خب بهترِ که بگیم چه خوبی هایی داریم و چه عادت هایی رو میخوایم در خودمون تقویت کنیم. اصن با این قسمت ...

ممنونم عزیزم 😍😍😍😍😍😍

2731
خب بهترِ که بگیم چه خوبی هایی داریم و چه عادت هایی رو میخوایم در خودمون تقویت کنیم. اصن با این قسمت ...

عزیز من نگفتم اعتراف کنیما 😕 فقط گفتم اگه شما هم میخواین مثل من گناهتونو ترک کنیم بیایم همراه باهم باشسم ☺

چون در روانشناسی رفتار گفته میشه که شکلگیری یک رفتار زنجیره است این رو در مورد اکثر رفتارها میتونیم در نظر بگیریم ولی رفتار انسان شکل پیچیره تری هم داره. تغییر نگرش. در زمینه ی گناه تغییر نگرش مهمه چون فردی که غیبت میکنه و دوبهم زنی میکنه از این رفتارش خوشحالِ و احساس قدرت میکنه. شاید به زبان بگه بعله بد و اینا ولی اون قدرت دوباره اونو به سمت خودش میکشونه

چون در روانشناسی رفتار گفته میشه که شکلگیری یک رفتار زنجیره است این رو در مورد اکثر رفتارها میتونیم ...

عزیز شما روانشناسی خوندید؟ 

2740
اسم تاپیک رو مخم بود😅

اره باید یه چیز دیگه میذاشتم 😄😂نمیشه ویرایشش کرد؟

عزیز شما روانشناسی خوندید؟ 

مطالعه ام به نسبت خوبه.روانشناسی رفتارگرا ها رو دوست دارم. کتاب های عمومی روانشناسی رو خوندم. رشد. هیلگارد. شخصیت. خیلی اینا به نظرم جذاب اومدن

مطالعه ام به نسبت خوبه.روانشناسی رفتارگرا ها رو دوست دارم. کتاب های عمومی روانشناسی رو خوندم. رشد. ه ...

عه کاشکی خونده بودید 😕 

من روانشناسی خوندم البته در مقطع کارشناسی 

کتاب های ارجمند هم خیلی خوبن 😎

نقصتونو نگین ، فقط امشب در قلب و زبان تصمیم بگیرین کنار بذارین و انشالله خدا هم کمک میکنه و عالی میش ...

ممنونم

بله حق باشماست

من دوست دارم غیبت کردنو ترک کنم

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
عالی هستن انتشارات ارجمند.چندین کتاب در زمینه ی کودکش رو دارم

😎😎😎 چه گرایشی رو بیشتر علاقه دارید؟