2726
عنوان

اعتراف میکنم ....

521 بازدید | 50 پست

نمیدونم اسم این تاپیکو چی بذارم : میخواستم بنویسم توبه شکستم 😕... ولی به دلم ننشست ، بعد فکر کردم بنویسم کمپین ترک گناه 😐 دیدم خیلی شعاریه 😟 

خلاصه میخواستم بنویسم که ، 

امروز توبه شکستم .... 

دوست نداشتم اما ... با خودم فکر کردم گفتم من قوی تر از شیطانم 💪💪💪 چون خدا با منه 😏🙄 

خیلی ناراحتم راستش اما 🤔 

احساس میکنم این تاپیک میتونه مفید باشه ☺ 

اینجا از گناه ها و عادت های بد مینویسیم ،( میتونه حق الناس باشه یا حق الله ، میتونه از یه عصبانیت و داد کشیدن بی دلیل باشه تا گناه های بزرگتر ) 

شعارمون اینکه : میخوایم ترکش کنیم 👌 

اصلا اصلا نوع گناه مهم نیست ( به دلیل اینکه بعضی گناه ها خجالت اور تلقی میشه مثل دزدی های کوچک یا خ و د ا ر ض ا ی ی و ...... * پس نوع گناه رو مشخص نمیکنیم) 

👈 نکته مهم هم اینکه ما اینجا طبقه بندی نداریم هر کسی که دلش میخواد یک حرکت زشتشو ترک کنه مهمون و عزیز ماست در این تاپیک ( با هر گرایش و اعتقادی ) 

هفتگی هم انشالله به صورت موضوعی هر کدوم از صفات زشت و گناهان رو بررسی میکنیم و راه های ترک و غیره رو مینویسیم 😊 

اگر همراهمون هستین زیر پست بنویسین و تاپیکو ذخیره کنین 

ایشالله میریم برا ترک 😎

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
@gh73     @فاطمه_میم    

سلام عزیز اما اغرار به گناه خودش گناه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیز اما اغرار به گناه خودش گناه

ثرار نیست اقرار کنیم ، قراره همراه بشیم برای ترکش اصلا نوع گناه مهم نیست 😚 فقط قراره اینجا با همدیگه عهد ببندیم برا ترکشش

سلام ب روی ماهت

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
غیبت جزو بزرگترین گناهان منه 

نه مهم نیست نوعش اصلا فقط اینکه امروز تصمیم بگیریم جدی ترکش کتیم 😎

نه مهم نیست نوعش اصلا فقط اینکه امروز تصمیم بگیریم جدی ترکش کتیم 😎

آهان باشه راستی شب بیا خصوصی لطفا

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بعضی موقع ها قضاوت بی جا میکنم

بعضی موقع ها قضاوت بی جا میکنم

اقرار نکن ، فقط تصمیم بگیر از امشب تغییرش بدی و تلاش کنی برا بهتر شدن 

اقرار نکن ، فقط تصمیم بگیر از امشب تغییرش بدی و تلاش کنی برا بهتر شدن 

ببخشید خودم خراب کردم😆

2706