2733
2739
عنوان

اعتراف میکنم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 50 پست
فعلا دست و بالمون بستست نمیتونیم گناه کنیم همش تو خونه قرنطینه ایم نهایتا یه قهری با شوهر کنیم اونم ...

خیلی خوبه 😍 ولی خب شاید خیلی گناهان ریز باشه متوجه نباشیم 

مثلا خیلیامون درگیر غیبت کردن هستیم 

اسراف ، 

بنظرم حتی یه نگاه تند به هر کسی تاثیر خودشو داره 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتراف میکنم شوهرمو فقط برا سکسش بیشتر دوس دارم🤦‍♀️

عزیز نیازی نیست اعتراف کنین 😊 

ما اینجا تصمیم داریم گناها رو ترک کنیم اینکه گناه نیست 😊ایشالله خوشبخت باشین 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2728
منننننن توروخدا شما که دلتون پاکه بگید چیکار کنم خیلی از خدا دور شدم😑

شما از کجا میدونین دل من پاکه؟ 🤔 

از همینجا شروع کنیم خدا کمکمون میکنه نیت کنین برا ترک گناهاتون و تصمیم جدی بگیرین همین حالا 😎

اسراف میکنم وسعی میکنم ترکش کنم 

ایشالله 😎😎😎😎💪💪💪💪

2740
منم هستم تاپیک وذخیره کردم همرهاتون باشم

باعث افتخاره عزیزم 😎😎😚😚

ب نظر من بهتره بگیم من تلاش میکنم فلان اشتباهمو ترک کنم

بله این درسته 😍

سلام عزیز همراهیمون میکنید؟

دوست دارم باشم

خیلی نقص اخلاقی دارم 

نمونش مقایسه خودم بادیگران نمیدونم گناه هست یا نه ولی منو اذیت میکنه

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
2706