2733
2739
عنوان

جهیزیه اگه میگیرین جنس ایرانی بگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 70 پست
یکساله هنوز کارت ملی شوهرم نیومده کاغذش تحریمه اخه هه

والا بخدا 

اگه قبل تحریم بود میشد گفت خب حمایت کنیم

الان که دیگه فایده ای نداره

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من جارو برقی فیلیپس گرفتم که همه تعریفش میکنن سر یه سال خراب شد پشتش رفتم پارس خزر  گرفتم هر روز هم دارم ازش استفاده میکنم

البته با قیمتهای الان دیگه ادم مجبوره  ایرانی بگیره 

2731

ب نظر من چینی و ارکوپال و سرویس خواب و پرده و پارچه و قابلمه و کاسه بشقاب و.... به راحتی میشه ایرانی خرید و کلی هم‌جنسشون عالیه .

اما وسایل برقی اصلا

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
سوال من اینه.اولا جنس خوب هم داریم.دوما کارگر ایرانی سر سفره دخترش بتونه دو کیلو میوه بگیره بهتره یا ...

اگه جنس با کیفیت باشه چرا نخریم؟ 

ولی اگه بخوایم این جنس ها رو بخریم خودمون دیگه نمیتونیم میوه بخوریم چون سالی یدونه یخچال باید بخریم ورشکست بشیم

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2740
چشم من مارک دلیجان کالسکه کریر رو پیشنهاد میدم تفلون کویر یزد میخرم چینی زرین میخرم ولی هرگز صو ...

چینی زرین فوق العاده ست. 

سرویس قاشق و چنگال ناب استیل هم ایرانیه و اونم عالیه گارانتی تعویض ۹۹ ساله هم داره

اگه جنس با کیفیت باشه چرا نخریم؟  ولی اگه بخوایم این جنس ها رو بخریم خودمون دیگه نمیتونیم میوه ...

پس هیچ وقت پیشرفت نمیکنیم.درد منم همینه که فقط جلوی بینیمون رو میبینیم.به ده سال بعد فکر نمیکنیم

همه چیمون کمتره ازشون عزیزم یکم دقت کن

مثلا ما فاشیست نیستیم😂 فرهنگ خودتحقیری هم نداریم😏

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

خانوما ما شهرمون کوچیکه دوتا لوازم خانگی هست که وسایل رو قسطی میدن 

منم میخام از این ماه خرید کنم چه مارکی بخرم؟  

جارو برقی 

مایکروویو

سرویس قابلمه و چمدان قاشق و چنگال 

چرخ گوشت و ابمیوه گیر 

عوض نشید تعویض میشید
ما غذا ساز چندکاره خریدیم ... سایا... کار نمیکنه😊والا دروغ ک ندارم بگم

معمولا چندکاره ها موتورش ضعیفه. من همه ی اونا رو تک تک خریدم. الان اینی که میگم آب هویج گیری پارس خزره. خیلی خوبه. 

آب مرکبات گیری هم جدا خریدم ولی اون متاسفانه خارجیه

2706