2737
2734
عنوان

جهیزیه اگه میگیرین جنس ایرانی بگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 70 پست

باید جنس ایرانی انقدر کیفیت داشته باشه که ترجیح بدیم خریدشو 

نه اینکه خارجی انقدر گرون بشه که مجبور باشیم ایرانی بخریم

درسته ایرانیهام بعضیاش خوبه 

ولی در کل ربطی به کتاب خون بودن نداشت ،اومدی بگی روشنفکری ولی 😅😅😅😂😂😂

چشم من مارک دلیجان کالسکه کریر رو پیشنهاد میدم تفلون کویر یزد میخرم چینی زرین میخرم ولی هرگز صو ...

صنام عالیه عالی هرکی تی وی رو دید کفش برید تعجب کرد از جنس ایرانی

طراح داخلی و دکوراتیو . @karostudioo

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کی باید حمایتشون کنه؟ما مردم

حمایت ما چه فایده ای داره وقتی تحریمیم و ورقه روی کارت ملی رو نمیتونیم تولید کنیم

ما حمایت کنیم موتور المانی وارد میشه؟ 

همین اشغال ها رو میتونن بسازن دیگه بهتر از این اجازه ندارن

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

یخچالای دونار صنان اسنوا امرسان هیمالیا خیلی خوبن

تی وی ایکس ویژن خیلی خوبه

حمایت_از_تولید_داخلی#  

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
2738
جنس ایرانی بگیریم که دو ماه بعدش دوباره بخوایم بریم بخریم همونو؟؟  جنسای ایرانی اکثرا یه بار م ...

بیست سال پیش ی یخچال ارج بود ک شرف داش ب همه خارجیا نه الان

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

😏

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
امرسان.اسنوا خیلی مارکای خوبین

يخچالم اسنواس 

هم خيلي زود از ريخت افتاد هم چندبار تعميركار اورديم حتي برد ديجيتالش هم سوخت عوض كرديم 

از صداش هم كه نگم 

فرگازمم اسنواس 

يه روز كه كيك پختم در فر رو نيمه باز گذاشتم كه داخل فر خنك شه 

شيشه اش چنان تركيد و بصورت نگين نگين  تا دومتر خرده هاش پراكنده شد كه خدا ميدونه 

خدا رحم كرد چون كنارش نشسته بودم تو چشمم نرفت 

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
حمایت ما چه فایده ای داره وقتی تحریمیم و ورقه روی کارت ملی رو نمیتونیم تولید کنیم ما حمایت کنیم موت ...

یکساله هنوز کارت ملی شوهرم نیومده کاغذش تحریمه اخه هه

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
جنس ایرانی بگیریم که دو ماه بعدش دوباره بخوایم بریم بخریم همونو؟؟  جنسای ایرانی اکثرا یه بار م ...

سوال من اینه.اولا جنس خوب هم داریم.دوما کارگر ایرانی سر سفره دخترش بتونه دو کیلو میوه بگیره بهتره یا اون دلال وارد کننده خونه بخره مثل قصر؟تو به من بگو