2737
2734
عنوان

جهیزیه اگه میگیرین جنس ایرانی بگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 70 پست

خب اخه خودت کیفیتا رو مقایسه کن تو این وضعیت الانم که ادم یه چیز میخره واسه یه عمر واقعا بودجه ها نمیرسه دوسال دیگه بسوزه بخوای عوض کنی 

حالا مثلا بعضی چیزا مثل جارو برقی ایرانیاشم خوبه ولی بقیه چیزا نه خدایی

من وسایل آشپز خونم ایرانیه همه پارس خزر 

وسایل بزرگمم ایرانیه

حمایت از کالا ی ایرانی

(البته ی دلیل کوچیک داره ک نمیگم  )

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جنس ایرانی خوب قطعا میخرم و تبلیغ هم براش میکنم.

امااااااااااا

عمرا جنس آشغال بخرم فقط به صرف اینکه ایرانیه!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2731

چشم

من مارک دلیجان کالسکه کریر رو پیشنهاد میدم

تفلون کویر یزد میخرم

چینی زرین میخرم

ولی

هرگز صوتی تصویری ایرانی نمی‌خورم اگر جنس خوبی باشه حتما میخرم 

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود!

ما بخوایمم پول خارجیشو نداریم

پس زنده باد جنس ایرانی😁

والا بقرآن ما چی مون از مردم ژاپن و چین و آلمان و هند کمتره.بیست سال ضرر کردن ولی جنس وطنی خریدن تا صنغت شون رشد کرد😒

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2740

جنس ایرانی بگیریم که دو ماه بعدش دوباره بخوایم بریم بخریم همونو؟؟ 

جنسای ایرانی اکثرا یه بار مصرفن

گاز هاش که میترکه منفجر میشه

محصولاتش هم مثل همون ماشینشه

مگه پولمون زیادی کرده

کشوری که یه گوشی نمیتونه بسازه لازم نکرده گاز و یخچال بسازه

یخچال خودمون ایرانیه 20 ساله داره کار میکنه مثل ساعت ولی جنس ایرانی 20 سال پیش کجا و جنس ایرانی الان کجا

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

ببین وقتی ادم قراره خدادتومن پول وسیله بده میگه یه چیزی بگیرم دو روز بعد مجبور نشم تعویضش کنم یا ده برابر پول تعمیرشو بدم

کیفیت کالا رو ببرن بالا ما خصومت که نداریم می خریم

اون از صنعت خودرو سازیمون، وضعیت لوازم خونگی هامون هم اصلا جالب نیست

خیلی کم جنس خوب ایرانی پبدا بشه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

جنس ایرانی رو گرچه ارزونتر میخریم ولی با پول تعمیر وقت و بی وقتشون از مارکای خارجی ام گرونتر درمیاد این وسط حرص خراب شدنشونم میخوریم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲