2733
2739
عنوان

شوهرم خیلی سرده بریدم به خدا😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2191 بازدید | 94 پست
شما شاید قوی ای من بدون اون بودنو بلد نیستم🥺🥺

قوی چیه شوهر باید وظایف شوهریشو ادا کنه وقتی ماهی یبارم سمتم نمیاد و دوتا حرف محبت آمیز نمیزنه به چه دردی میخوره؟ خب مجرد بمونی که بهتره!

روم سیاه☻ درخواست دوستی پذیرفته نمی شود.حتی شما دوست عزیز!!🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت چی محبت میکنی.  با نشاطی سرزنده ایی شوخ طبی بلدی با مردا چجور حرف بزنی بلدی دلبری کنی بخو ...

اره محبت میکنم‌ولی از بس سرده منم پیشش میرم حرفی واس گفتن ندارم و اینکه از بس بی جنبس شوخی میگنم باهاش اخم میکنه منم بغضم میگیره واس همین شوخیم دگ نمیکنم

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  
2731
عزیزم راست میگه حداقل اسم طلاقوبیاربترسه

میدونی مرد باید تو ذاتش باشه مردای سرد درست بشو نیستن هر کاری بکنی.متاسفم اینو میگما ولی از رو تجربه گفتم...

همش داد میزنه میگ دارم سگ دو میزنم تو فکر محبتی

بگو فقط تو نیستی ک سگدو میزنی خیلیا بیشتر از تو سگدو میزنن اخلاقشونم مث تو نیس ببین قرار ک نیس خودتو گول بزنی،اگ خیلی از طلاق میترسی ک اونم نمیدونم چرا،یه مدت باش سرد شو مگ نمیگی هفته ایم نبینه عین خیالش نیس تو ام سراغشو نگیر بذار خودش سراغتو بگیره اگ بازم درست نشد باید طلاق بگیری تمام چون ادامه ی این زندگی اشتباه محضه مگ ادم چن بار زندگی میکنه ک از خواسته هاش بگذره همه دوس دارن بشون محبت بشه تازه چن وقت دیگم با یکی دوتا بچه اونا رم بدبخت میکنی ببخشیدا ولی اگ طلاق نگیری دیوانگیه تمامه

شما شاید قوی ای من بدون اون بودنو بلد نیستم🥺🥺

عزیزم کنم نقطه ضعف تو اینیه که گفتی بلد نیستم بدون اون شاید میدونه هرگز نمیری ترکش نمیکنی یا علاقت کم نمیشه بهش داره بی اعتنایی میکنه ینی آدم با اون چیزی ک ارزون خریده چه رفتاری داره اونم شاید راهت بدستت آورده و میاره اینجور برا خودت از ش قاعل باش 

اگه ناراحت شدی ببخشید ولی قصدم کمک بود بجون خودم

بالاخره ی روز  منم میرسه

شوهراینجوری ادموپیرپژمرده و افسرده میکنه..اینجوری گفتی حس کردم شاید خ دوست نداره..چون میگی مامانشو خ میبوسه پس راه ابرازعلاقش بوسیدنه 

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2738

دوست پسر داشتم روزی صدبار قربون صدقم میرفت دست و پامو بوس میکرد روزی یه ساعت باهام حرف نمیزد پامیشد میومد در خونمون اخم میکردم ناراحت میشدم استرس میگرفت🙄 مرد باید تو ذاتش باشه اینچیزا

اره محبت میکنم‌ولی از بس سرده منم پیشش میرم حرفی واس گفتن ندارم و اینکه از بس بی جنبس شوخی میگنم باه ...

توهم عین خودشبرخورد کن اگه گف چرااا اینجوری بگو از تو یاد گرفتم و چند مورد از سردیاشو خوب بیاد داشته باش و براش مثال بزن

بالاخره ی روز  منم میرسه
دوست پسر داشتم روزی صدبار قربون صدقم میرفت دست و پامو بوس میکرد روزی یه ساعت باهام حرف نمیزد پامیشد ...

برا منم اینطور بود ولی عوضی بود منتهابه حدی عاشقم بود که بعد کات نامزد کردم رگشو زده بود خدا نجاتش داد ولی من عاشق شوهرم شدم و گذشتمو فراموش کردم افسوس که ذره ای محبت نمیکنه

برا منم اینطور بود ولی عوضی بود منتهابه حدی عاشقم بود که بعد کات نامزد کردم رگشو زده بود خدا نجاتش د ...

وای منو یاد خودم انداختی😳 اون عوضی نبود فقط پشتکار نداشت تنبل بود من ولش کردم بعد عاشق شوهرم شدم باهاش ازدواج کردم.الان اون خیلی پولدار شده شوهر منم اون آدم زمان عقد نیست کلا عوض شده..دارم جدا میشم با همون ازدواج کنم. 

موی تنم سیخ شد یاد خودم افتادم😔 من عاشق قیافه و مذهبی بودن و کارمند بودن این شدم ولی اشتباه کردم...

وای منو یاد خودم انداختی😳 اون عوضی نبود فقط پشتکار نداشت تنبل بود من ولش کردم بعد عاشق شوهرم شدم با ...

مگ باهاش در ارتباطی؟؟ ولی من ذره ای ب اون فکررنمیکنم از اولشم فقط دوستش داشتم عاشقش نبودم از اونا بود که یع پسر نگام میکرد با قمه‌میفتاد ب جونش منم سر همینا کات کردم گفتم تو لاتی چهارروز دیگه بزنی یکیو بکشی بیفتی زندان من چه غلطی کنم نامزد که کردم تا دوماه اولش خطمو عوض نکردم وای چه التماسایی میکرد اخراش نفرینم میکرد همش میگف دعا میکنم شوهرت بمیره :/ منم ترسیدم خطمو عوض کردم ازش خبر ندارم ولی شدیدا عاشقم بود ولی من همچنان شوهر بی شورمو دوس دارم دلم میخاد محبتو از اون فقط ببینم😭😭😭

2706