2726
عنوان

شوهرم خیلی سرده بریدم به خدا😔😔😔

2191 بازدید | 94 پست

خیلی حالم بده دلم میخواد با یکی درد و دل کنم😔 دو سال عقدیم اصلا محبت نداره شوهرم میگه دوستت دارم عاشقتم ولی همش سرده با بقیه خوبه بگو بخند داره با من حرفی واس گفتن نداره منم دلم میخواد مثل بقیه کسایی که عقدن شوهرم نازمو بکشه بوسم کنه یه روز نبینه منو دلتنگم شه ولی دو هفته ام نبینه عین خیالش نیست مامانشو همش میبوسه منو در سال دوبار بوسیده یبار بهش گفتم چرا نمیبوسی گف از این چرتو پرتا خوشم نمیادااااا خاستم بگم چطور مادرتو میبوسی اگه بدت میاد تزسیدم بگم چون رو اون حساسه الانم یه گوشع نشستم دارم گریه میکنم خیلی رابطمون سرده تورو قران جز طلاق بگین چکار کنم😔😔😔😔😔

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

عزیزم باهاش صحبت کن مثل ی دوست 

بگو ناراحتی ازکاراش

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هم دردیم من همسرمم هیچ وقت نشده بشینیم باهم حرف بزنیم 

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔

طلاق

چون پس فردا با توجه به اینکه زیر یه سقف هستید خیلیییی بیشتر اذیت میشی

نمیدونم چرا خانم های ایرانی انقدر طلاق رو هنگفت و وحشتناک میبینن😒😒😒

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
2706