2737
2734
عنوان

دروغی که گندش دربیاد😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 99 پست

خیلی هم معلومه حال میکنی با این اخلاقش😥😁

مبارکت باشه. مثلا کیه که ازش اجازه بگیری؟ کَجی؟ چُلی؟ کچلی؟ شیرین میزنی؟ کودک ۷ ساله ای؟ چی؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفته بودم تولد الکی به شوهرم دروغ گفتم رفتم خونه دوستم بعد همه جا تاریک بود منم فکر کردم شاید مرده د ...

😮😮😮😮و بعد چی شد  

تولد مختلط بود. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

چرا انقد نسبت به دوس پسر جبهه میگیرید؟!تو نظر شما دوس پسر فقط واسه کارای بده؟ینی نمیشه دو نفر همدیگرو دوس داشته باشن؟!

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
2740

یکی از فامیلامون خیلی به نماز خوندن حساسه ما هم رفته بودیم خونه این فامیلامون داشت راجب نماز حرف میزد بهم گفت تو که نماز میخونی؟ گفتم بله تازه نماز ظهرمم اول وقت خوندم دیدم یهو ناراحت شد و خیلی عصبانی نمیشه نگاهش کنی بعد با خودم گفتم چیشده چی گفتم که اینطوری کرد یهو دیدم اذان ظهر رو دارن میگن😑

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😪😪😪😪😪😪😪😪

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
چرا انقد نسبت به دوس پسر جبهه میگیرید؟!تو نظر شما دوس پسر فقط واسه کارای بده؟ینی نمیشه دو نفر همدیگر ...

اتفاقا اگه یه مدت دوست نباشن و مستقیم نامزد و عقد کنن بدتره بنظرم ای کاش داداش منم گیر نمیداد به دوست پسر و این چیزا و منم تجربه ازدواج ناموفق نداشتم الان

😮😮😮😮و بعد چی شد   تولد مختلط بود.

دوستانه بود🤣هیچی فقط دعوا شدم

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁
چرا انقد نسبت به دوس پسر جبهه میگیرید؟!تو نظر شما دوس پسر فقط واسه کارای بده؟ینی نمیشه دو نفر همدیگر ...

چرا میشه 

دوست پسرم هر کی داشت مبارک باشه 

ولی از الان اجازه بگیره زور داره بزار ازدواح کنه بعد

رفته بودم تولد الکی به شوهرم دروغ گفتم رفتم خونه دوستم بعد همه جا تاریک بود منم فکر کردم شاید مرده د ...

ای وای چه بد شوهرت جکار کرد

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره