2737
2734
عنوان

عاشقان گل و گیاه بیاین عکس🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 4814 بازدید | 448 پست
اره خیلی گلهذی خونگی بهترن تکثیر کنی یه بار دویست و خورده ای گل از یه گلخونه خریدم تمامش افت داشت خر ...

وای دویصت و خورده ای گل با هم خریدی؟از تو گلخونه افت داشتن؟چرا درست نگاه نکردی باید قشنگ بین ساقه ها و گلها رو بررسی میکردی. افت خیلی بده یه کابوس بزرگه. 

ولی من فکر میکنم قارچ زده. اون کاکتوسه که زرد شده دورش هط کشیدم اون مادره.‌بقیه شاخه ها فرعی هستن

پس اون دیگه پیر شده طبیعیه فکر کنم

قارچ کش  مانکوزب و بنوفیل بزن 

اگه فکر میکنی واقعا قارچ زده

خدایا خودت سه قلو هامو حفظ کن          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همشون سفارش مشتری بودن😍 تو واتساپ کانال دارم.ولی تو کرونا بازار بسته شد دیگه نتونستم وسایلشو پیداکن ...

آهااان پس خیلی هم عااالی

موفق باشی

خدایا خودت سه قلو هامو حفظ کن          
انتقام جان!فک کنم جاشون تنگ شده.افتاب مستقیمم نمیخان مخصا افتاب ظهر

دیروز اومدم بچه هاشو جدا کنم انقد خار پرتاب کرد بهم تا شب خار در میاوردم و اشک میریختم با اینکه دستکش دستم بود. خدا کنه مشکل جا باشه. من میترسم افت یا قارچ باشه

2728
وای دویصت و خورده ای گل با هم خریدی؟از تو گلخونه افت داشتن؟چرا درست نگاه نکردی باید قشنگ بین ساقه ها ...

اتفاقا از این مدل کاکتوس توباغچه زیر بلوک ساختمون زدم چن سالیه.انقد بزرگو ابدار.سرسبزن ک نگو.اونم تو افتاب داااغ

هر بار این درو محکم ببند برو
آهااان پس خیلی هم عااالی موفق باشی

دیگه فروش ندارم که☹☹☹قبل عید داشتم.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2738
وای دویصت و خورده ای گل با هم خریدی؟از تو گلخونه افت داشتن؟چرا درست نگاه نکردی باید قشنگ بین ساقه ها ...

این جریان مال اون اوله که میخواستم گل و گیاه داری کنم م تقریبا دو سال پیش فکر کن چقدر بهم زور گفت اینا که دارم همش خونگیه هیچ کدوم گلخونه ای نیست

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
پس اون دیگه پیر شده طبیعیه فکر کنم قارچ کش  مانکوزب و بنوفیل بزن  اگه فکر میکنی واقعا قا ...

یه مغازه املاکی نزدیک خونمون هست. بیشتر شبیه گلخونس دورتا دورش گلهای بزرگ و غول پیکر گذاشته وسطش چهارتا صندلی ادم باورش نمیشه اینجا بنگاس. چه گلهایی بیا و ببین انقد دلم میخواد ازش بپرسم چطوری ازین همه گل به خوبی مراقبت کرده. روم نمیشه. عین کاکتوس راکتی من داره ولی سه برابر کاکتوس من. انقد سبز و شادابه

دیروز اومدم بچه هاشو جدا کنم انقد خار پرتاب کرد بهم تا شب خار در میاوردم و اشک میریختم با اینکه دستک ...

اونو جدا کن ک زرد شده اتفاقا این مدل کاکتوسا خیلی بیعارن هرجا بکاری خوب رشد میکنن

هر بار این درو محکم ببند برو
قاشقی من چیزای سفید روشه  چیه به نظرت  به یکی گفتم گفت حشره کش و قارچ کش بزن  درست ...

اره احتمالا افت زده عکس بگیر از لکه هاش ببر گلفروشی یا گلخونه نشون بده سم مناسبشو بهت میده

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
چرا چون نمیتونی وسیله هاشو بخری؟

آره.مغازه هایی که میرم وسایل جدید نیاوردن.همش هموناست.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2706