2737
2739
عنوان

عاشقان گل و گیاه بیاین عکس🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 4814 بازدید | 448 پست

چندروز بیمارستان بستری بودی؟ 

شیر خودتو میدی به 3تا؟

چند نفر کمکت هستن؟ 

هنوز خونریزی داری؟ 

وقت میکنی بری دستشویی؟ 

چیا هستن جنسیت؟ و اسمشون

ببخشید زیاد شد سوالام لطفا ج بده خخخخ راستی شبا چجورین گریه میکنن؟ باد گلو هاشونو وااای یادم میاد هلاک خواب بودم تو با 3تا خواب داری؟ 

هنوزم سوال دارم در اینده میام میپرسم😂😂😂😂

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم خوبیم ما  بله بالاخره به دنیا اومدن ممنون که به یادم بودی😘

عزیزززم😍😍مبارک باشه گلم ان شاءالله زیر سایه پدرو مادر بزرگ شن انگار همین دیروز بود گفتی سه قلو داری😍😍اسماشونو چی گذاشتی؟هفته چند زایمان کردی؟

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2728
چندروز بیمارستان بستری بودی؟  شیر خودتو میدی به 3تا؟ چند نفر کمکت هستن؟  هنوز خونریزی د ...

وااااای چقدر سوال 😂😂 باشه چشم به همشون جواب میدم 

_من ۵ روز بستری بودم خونریزی زیاد داشتم

_راستش دخترمون فعلا پیشمونه که بله شیر خودمو میدم دو تا پسرمون هنوز تو دستگاه هستن چون زود به دنیا اومدن و اونا به دستگاه نیاز داشتن ولی حالشون خوبه چند روز دیگه اونا هم میان خونمون ایشالله

خدایا خودت سه قلو هامو حفظ کن          
چندروز بیمارستان بستری بودی؟  شیر خودتو میدی به 3تا؟ چند نفر کمکت هستن؟  هنوز خونریزی د ...

_خونواده خودمو و مادر شوهرم و شوهرم هستن پیشم خداروشکر

_جنسیت رو هم که گفتم دو پسر و یه دختر🤔

اسمشون هم محمد محیا مهدی

_آره وقت میکنم نگران نباش😂چون هنوز یدونشو کنارم دارم 😂 دختر خوبیه شبا هم میخوابه گریه نمیکنه

عزیزززم😍😍مبارک باشه گلم ان شاءالله زیر سایه پدرو مادر بزرگ شن انگار همین دیروز بود گفتی سه قلو دار ...

سلامت باشی عزیزم ممنون😘 

اسماشون محمد مهدی محیا

هفته ۳۲ یکم زود به دنیا اومدن 

2740
گلم عکس نی نی هارو نمیزاری؟من خیلی ذوقشونو دارین

چشم هر موقع گذاشتم صدات میکنم 

چون فعلا عکس سه تایی نگرفتم ازشون فقط دخترم کنارمه 

دو تا از نی نی هامون تو دستگاه هستن چند روز که اونا هم میان کنارمون ایشالله

سلامت باشی عزیزم ممنون😘  اسماشون محمد مهدی محیا هفته ۳۲ یکم زود به دنیا اومدن

نامدار باشن عزیزم خداحفظشون کنه میتونی عکسشونو بدی😍😍

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
چشم هر موقع گذاشتم صدات میکنم  چون فعلا عکس سه تایی نگرفتم ازشون فقط دخترم کنارمه  دو تا ...

منم صدا کن عکس گذلشتی

چ اسمای قشنگی دمت گرم

ولی باحاله یهو 5نفره شدین و 3تا بچه نه؟ 

جون فلانی وقتی فهمیدی 3تان چقدر خودتو شوهرت خوشحال شدین؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
منم صدا کن عکس گذلشتی چ اسمای قشنگی دمت گرم ولی باحاله یهو 5نفره شدین و 3تا بچه نه؟  جون فلا ...

چشم عزیزم صدات میکنم 

ممنون😘

آره واقعا خیلی حس قشنگیه 

اولش عجیب بود برامون مخصوصا برا خودم چون هنوز تا دو ماه اینا نگفته بودم به همسرم

دوست داشتی اون تاپیک واکنش همسرم به سه قلوهامون رو بخون اونجا کاملا تعریف کردم چی شد وقتی فهمید😘