2733
2734

سلام دوستای گل با اجازه ی استارتر..یه پیج آرایشی بهداشتی دارم کلی محصولات خوب و با کیفیت با قیمت مناسب دارم اگه دوست داشتین عضو پیجم بشیدarayeshi_behdashtii1

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وااای عزیزم😔😔

سرکاره یه شهر دیگه_،،سه ساعت گریه کردم الان اومد پا نی نی سایت حواسم پرت شه،،،شیش ماه عقد کردیم،،،مادرم میگه این از الان داره اینجوری میکنه تورو ببره خونه خودت چیکارمیخاد بکنه چه بلایی سرت بیاره،،،،قلبم تحمل طلاق و شکست رو نداره،،،،،،توروخدا هرکی خوند اینو برام یه صلوات بفرسته که خدا هرجور خودش میدونه مشکلمو حل کنه

2728
زنگ زدم به شوهرم،،،گف قطع کن الان هی گفت قطع کن،،،من گفتم نه حرف بزن،،،آخرم گفت میخام با دوس دخترم ب ...

واقعا راست گفت😢

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
نه مجردم  خودم با خودم خوبم ولی از بچگی از طرف خونوادم کم محبت دیدم🙁

فقط باید خودت قوی کنی.مطلب روانشناسی بخون.رفتارتم با مامان و بابات صمیمی کن به هر حال بچه شونی

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
2738
زنگ زدم به شوهرم،،،گف قطع کن الان هی گفت قطع کن،،،من گفتم نه حرف بزن،،،آخرم گفت میخام با دوس دخترم ب ...

وای؟؟؟جدی گفت یا شوخی خرکیه سابقه داشته؟

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
سرکاره یه شهر دیگه_،،سه ساعت گریه کردم الان اومد پا نی نی سایت حواسم پرت شه،،،شیش ماه عقد کردیم،،،ما ...

اللهم صلعلی محمدوآل محمد😔

توروخدا اگه واقعا همچین ادمیه زیر یه سقف نرو اولش فک میکنیم عروسی کنیم همه چی درست میشه ول سرخورده تر میشیم روزی نیست که آرزوی مرگ نکنیم ازش دل بکن

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

الکی گفته مگه میشه شاید چیزی بهش گفتی اینو گفته

خدایا شکرت خودت کمکم کن