2726

چی بگیم☹️

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هههعی اتفاقا دلم میخواد با یکی حرف بزنم که بتونه کمکم کنه

چه کمکی؟؟بگو شاید تونستیم کمک کنیم

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
گفتم 

ازدواج کردی؟؟

فقط به خودت اهمیت بده و دوس داشته باش.منم خیلی احساسی ام ولی سعی می کنم اولویت بزارم برای خودم و به خودم اهمیت بدم.مخصوصا کادو بخر واسه خودت خیلی انرژی میده

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹

بچه ها شما بگید من چیکار کنم؟

من ساده نیستم خیلیم با سیاستم فقط تنها ویژگی( درست که نمیدونم شاید غلط)دارم اینه که بعضی حرفا اصن به نظرم حرف مهمی نیست و همونو میگم اما وقتی به شوهرم میگم میگه میتونستی چیز دیگه بگی طوری دیگه بگی

در واقع اون خیلی با سیاسته و من تو این موارد نه😓به نظرتون اینکه راستشو میگم اشتباهه؟

صلواتی برای ظهور
2706