2733
2739
تواین شیش ماه انقد اذیتم کرده که گفتن نداره

به نظرم مامانت خوب حرفی می زنه.مادره از جون و دل دوست داره.بعدشم دامادش مییشناسه.باور کن زندگی این قدر مشکل داره وقتی شوهرت عقد این جوری می کنه واقعا غیر قابل تحمله.گریه نکن حیف چشم هات عزیزم

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هی یادم میفته انگارآتیش میفته به جونم،،،کاری ازدستم برنمیاد چیکارکنم

سنتی ازدواج کردین ؟بالاخره تکلیفتو باهاش مشخص کن اگه دوست داره ک ازین کاراش دس بکشه  اگه دوست نداره تا اخر عمر میخواد اینطوری باشه ازش دل بکن

سنتی ازدواج کردین ؟بالاخره تکلیفتو باهاش مشخص کن اگه دوست داره ک ازین کاراش دس بکشه  اگه دوست ن ...

از دل کندن و تنها شدن انگارمیترسم،،،هرچند از وقتی ازدواج کردم تنهاترشدم،،،،بهش میگم من بخاطر رفتار تو دارم زجرمیکشم چرا اینجوری رفتارمیکنی باهام،،،نمیبینی اینقد گریه میکنم،،،میگه الان من چی بگم بهت زنگ نزن بهم ،،هی میگه کار دارم،،،پولاشم نمیدونم چیکارمیکنه،یه بارگوشیشو نگاه کردم برا یه زن کارت ب کارت کرده بود،،خیلی آروم و محترمانه پرسیدم اینه خانومه کیه،،،یه دعوادرس کرد که‌به‌چه حقی ب گوشیم دس زدی،،،

از دل کندن و تنها شدن انگارمیترسم،،،هرچند از وقتی ازدواج کردم تنهاترشدم،،،،بهش میگم من بخاطر رفتار ت ...

عذاب کشیدنتو ترجیح میدی ب تنهایی؟الان نه بچه ای هس نه مسئولیتی داری الان تمومش کنی بهتره یا چن سال بعد ؟الان میتونی برا هرکی دلیل قانع کننده داشته باشی نامزدی دوره اشنا شدنه .خودت بهتر میدونی شرایطتو ولی الان با احساس تصمیم نگیر که فردا پشیمون شی بگی کاش همون موقه تمومش میکردم 

2740
@قلببنفش۷۹     عزیزم نمیدونم پیام اخرم رو خوندی یا نه تو اون تاپیک..اما من اصلا اون منظو ...

خوندم ولی واقعا معشوقه واسه من یه معنی داره،من تازه ۱۹سالمه اونموقع هم سنی نداشتم بخوام طرفداری کسی روبکنم ،مورد دوم توروخدا دیگه از این کلمه استفاده نکنید ،خیلی دلم شکست ،ولی چون تو اون تاپیک هم گفته بودی منظوری نداشتی بخشیدمت توهم ببخش 💜💜💜💜