2733
2734
عنوان

خوشبحال فرهاد مجیدی به روایت تصویر

| مشاهده متن کامل بحث + 5944 بازدید | 123 پست
دختر من هم تو فرودگاه کار میکنه با علی دایی مهراوه شریفی نیا حسین رضازاده رحیم شهریاری عکس داره حال ...

گویا متوجه منظورم نشدین گلم 🌹

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..
کجا جواب ندادی عزیزم؟ من روی خودم کار کردم گلم  شما ک  ادعا با شعوریتون میشه و اما ... ...

کار کردی اینی 😂😂😂😂

دیگه ریپلای نکن خانووم بافرهنگ و شعور

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم اسطوره ی استقلال ناصر حجازیه نه قلعه نوعی و مظلومی و سایر مربی ها

ناصر خان که عشققققققه

ولی استقلالی ها رو زیاد دیدم به قلعه نویی افتخار میکنن حتی معروفه به ژنرال اگه اشتباه نکنم

در کل فوتبالیستا معمولا فرهنگ بالایی ندارن (عمدتا)

اون حرکت چند سال پیش محمد نصرتی و شیث رضایی رو وسط زمین یادتونه؟ یا رفتار عارف غلامی؟ و هزاران مورد بی ادبی دیگه...

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
خداحافظ لنگی خوش باشی.....اینجور ادبیات رو دوست داری انگار لنگی

کاملا فرق ادبیات منو شما مشخصه 

درود بر شما ❤️

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..
2731
2738
وا خب خودشم بزرگه

خودش به بزرگي اونا نيست انصافا😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
نگو ترو خدا  جادوگر فوتبال ایران کجا  فرناز کجا

کریمی نمونه ک قهر میکرد میگفت من خودمو پرسپولیسی نمیدونم؟

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش
2706