2737
2734
عنوان

بزرگی سر بچه 18 ماهه توروخدا کمک....

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 38 پست
نزدیک 11 ماهش بود راه رفت. غذا هم خوب میخوره کلا واسه دندون در آوردن یا خوابش اونقدری اذیتمون نکرد د ...

بچت کاملا سالمه عزیزم نشنیدی میگن سر بزرگ دولته...یعنی سر بزرگ برکته ...بچه های عموی منم همشون سراشون بزرگه تو بچگی ام خیلی بزرگ بود الان همشون تا مقطع دکترا درس خوندن و موفقند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین تو مراکز بهداشت بدترین احتمالات رو به پدر و مادر بیچاره میگن که حواسشان جمع باشه دختر من ۱۸ ماهش بود ۱۵ کیلو بود گفتن حتما قند داره ببر آزمایش قند بگیرن حتما دیابتی....رفتم گفتن نه نرمال نرماله

نگران نباش .شوهرت یا خودت سرتون بزرگ نیست یا پیشونیتون .خواهر زاده من بدنیا اومد دور سرش 52بود چون ب ...

شوهرم سرش بزرگه ولی خب هیکل درشتی نداره قدشم بلند نیست خودم قدم خوبه 168 بازم اونقدری دراز نیستم پسرم هیکلشو قدشم خیلی بلنده نگرانم کرده بهداشت گفته باید خون بده نمیدونم آزمایش چی....

نزدیک 11 ماهش بود راه رفت. غذا هم خوب میخوره کلا واسه دندون در آوردن یا خوابش اونقدری اذیتمون نکرد د ...

عزیزم نگران نباش پس بچه ات سالمه خوب منم نسبت به خواهرام و برادرام سرم بزرکتر عیب نداره

2738

بهداشت  به منم گفت بعدم گفت ببر متخصص نشون بده..منم به یکی ازاقواممون که پزشکه گفتم اونم گفت مشکلی نداره بچت...دفعه بعدش که بردمش بهداشت گفتم شما خیلی دفعه قبل به من استرس وارد کردین ...با خنده گفتن نه منظورمون این نبود وشما الکی ترسیدی...به همین راحتی...جدی نگیر حرفاشونو...پسرم الان 5سالشه خداروشکرمشکلی هم نداره

بچه ات راه میره؟ میدوه؟ حرف میزنه؟ دستتو بگیر بالا سرش ببین دستتو نگاه میکنه یا نه؟ اگه‌همه ی اینا ...

اره بابا عین فرفره میره اینور اونور از یکسالگی از پله هم خودش بالاو پایین میرفت به صورت چهار دستو پا کلا خیلی باهوشه همین نگرانم کرده گفتن سرش از محدوده خارج شده 51

دور سر بزرگ نشون دهنده قد بلند تو بزرگسالیه. باباش یا خودت قد بلندین؟ 

اخه این همین الانشم خیلی قدش بلنده. من خودم قدم خوبه 168 باباش نسبت به مرد بودنش نه فقط چند سانت از من بلندتره ولی سر باباش بزرگه

2706