2737
2739
عنوان

بزرگی سر بچه 18 ماهه توروخدا کمک....

515 بازدید | 38 پست

پسرم 18 ماهو 15 روزشه بردیم بهداشت گفت دور سرش زیاده 51 امروز پیش یه متخصص فردا هم پیش یکی دیگه میخوایم ببریم. وزنش فکر میکنم 15 باشه قدشم بلنده نمیدونم چون خودم اینارو دقت نکردم فقط دور سرش... لطفا دور سر بچه هاتونو تو این سن بگین دارم دق میکنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نزدیک 11 ماهش بود راه رفت. غذا هم خوب میخوره کلا واسه دندون در آوردن یا خوابش اونقدری اذیتمون نکرد دنبالش میکنیم بازی میکنه فرار میکنه هوششم خیلی خوبه از بچه اولم که تو این سن بود خیلی بیشتر میفهمه. ما ما یا ب ب اینارو میگه ولی حرف نمیزنه البته بچه اولمم دیر حرف زد دو سالگی حدودا اونم میگفتن به باباش رفته اونم دیر حرف زد

بچه ات راه میره؟ میدوه؟ حرف میزنه؟

دستتو بگیر بالا سرش ببین دستتو نگاه میکنه یا نه؟

اگه‌همه ی اینارو انجام میده اصلا نگران نباش سالمه بهداشت به دختر منم میگفت دور سرش زیاده مردم از استرس تا بردمش دکتر

بردم پیش متخصص گفت سالمه هیچیش نیست

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
2738
خب کله گنده است کله باباش یا خودتون بزرگه؟؟ نگران نباش پسرمنم کله گنده است الان ۱۶ماهشه ولی انگار ب ...

فقط دعا کنین براش خیلی نگرانم. چرا سر باباشم بزرگه ولی باباشو بچه اولم هیکلی نیستن این قدو وزنش سرش همه چیش درشته بخدا هر کی میبینه فکر میکنه دو سال یا بیشتره 

فقط دعا کنین براش خیلی نگرانم. چرا سر باباشم بزرگه ولی باباشو بچه اولم هیکلی نیستن این قدو وزنش سرش ...

خداروشکر برو براش اسپند دود کن ان شاءالله که چیزی نیست

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
نزدیک 11 ماهش بود راه رفت. غذا هم خوب میخوره کلا واسه دندون در آوردن یا خوابش اونقدری اذیتمون نکرد د ...

ببین کلا رشدش ماشاءالله زیاده فقط،سرش نیست که 

ازون گوگولی خوش هیکلاس

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه من امروز واکسن ۱۸ماهگی شو زد۵۰بود

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

نه عزیزم چیزیش‌ نیس نگران نباش حالا بردن پیش یه متخصص کار خوبیه و شمام که نوبت گرفتی براش. اگه گفتن چیزی نیس دیگه الکی نگران نشی بعضیا به قول قدیمیا سر وکله شون درشت تره الان آدمای بزرگ و ببین متوجه میشی دیگه یه عده اینطورین یه عده نه