2733
2739
عنوان

پدر شوهرم زنگ زد ب حساب خودش منو نشوند سر جام 😏خونواده بی لیاقت

| مشاهده متن کامل بحث + 1221 بازدید | 61 پست
برا اینکه دوسنداره زنش بره خونه مامان بزرگم اذیت شه میگی مامانت بره خونه مامان بزرگت توام برو بچه ها ...

اها الان فهمیدم چی به چیه چقد همه به تو زور میگن؟

خوشا دیدار ما در خواب ....

شما زنگ میزنی مامانت میگه اعصابمو خورد میکنی ؟!؟! میری واسه بابا و داداشت غذا میپزی میگن بده و پیف پیف بو میده !!؟!؟ نمیری اونجا پدرشوهرت زنگ میزنه که چرا برگشتی !؟!؟!   خب اصلا بمون خونت و از شوهر و بچت نگهداری کن .با شوهرت هماهنگ کن که از همه طرف ناراحت شدم و جایی نمیرم . هرکی هم زنگ زد که بیا بگو شوهرم نمیزاره . تامام. 

واجبه به بعضیا گفت صدا 📣 دوربین 📹 حرکت 🏃  گمشوووووووووووو😠😠😠😠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا اینکه دوسنداره زنش بره خونه مامان بزرگم اذیت شه میگی مامانت بره خونه مامان بزرگت توام برو بچه ها ...

واه چ پروووو 

نمیدونم والا دو راهی سختیه از ی طرف حرف اینا پیش میره اگه بری از ی طرفم نری بابات اینا گناه دارن تنهان

ولی بنظرم نرو چند روز ی بار برو غذا زیاد درست کن بعد برگرد

2728
😂به خدا من هر چی سعی کردم نتونستم بفهمم قضیه چیه  پدرشوهره این وسط چی میگفت؟😇

خودش توضیح داد دیگه .میگه مادر شوهرم خالمه   .پدرشوهرش راضی نیس ک خالهه بره خونه مامانبزرگش کاراشو انجام بده  میگه ک مامانت بره پیش مادربزرگت خودتم برو کارای خونه مامانتو انجام بده 😐البته نمیدونم درست گفتم یا نه ولی این برداشت من بود😐😂

نمیان میگن ما بنزین نداریم 😔

ندارن که ندارن اونا محتاج شما هستند

سعی کن اینکارو انجام بدی سخته ناراحت میشن  ولی شدنیه

وقتی بری مجبوری تحمل کنی

چرا از شوهرت کمک نمیگیری واسه جواب پس دادن به بقیه

به هیچ عنوان با مادرشوهرت تماس نگیر

ز زدن جواب نده

با شوهرت هماهنگ کن

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2738
پدرشوهرم میگه حق نداری بگی پسر من نمیزاره 😔

شما جلو شوهرت بهش بگو نمیزاره میگه خسته شدی و به زندگی خودمون نمیرسی. مطمئن باش شوهرت طرفتو میگیره . ولی یادت نره که قبلش باهاش هماهنگ کنی اگه دیدی شوهره قبول نمیکنه الکی اشک تو چشمات جمع کن که بابا خسته شدم مگه دوسم نداری . 😂😂😂😂😂 

واجبه به بعضیا گفت صدا 📣 دوربین 📹 حرکت 🏃  گمشوووووووووووو😠😠😠😠

بنظر من نرو

یمدت رفتی کلی کمک کردی،الان نوبت بقیس بخصوص که قدرتو نمیدونن و انگار شده وظیفت

به کسی زنگ نزن و بشین زندگیتو بکن

زنگ زدن هم بگو کار داری و گوشاتو در و دروازه کن

پدرشوهرم میگه حق نداری بگی پسر من نمیزاره 😔

بیخود بگو

به حرف هیچکس هم گوش نده وگرنه تا آخر عمرت شما رو کارگر خودشون میدونن

منم یکی از اعضای خانواده ام مثل شماست سعی میکنم کمتر برم زنگ میزنه یکی در میون جواب میدم

البته همش باید محکم باشی 

هر کی به فکر خودشه

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
اره الان متوجه شدم 😂مظلوم گیر اوردن

این بیچاره چکار کنه خو .من بودم مینشستم تو خونه خودم میگفتم هرکار میخاید خودتون بکنید من خودم زندگی و بچه دارم در خونمم قفل میکردم 😂

من هیچی نفهمیدم 😐

یکی پیدا شد که بدتر از من توضیح میده

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2706