2737
2734

سلام دوستان بگین من چیکار کنم مامان بزرگ بابا بزرگم کرونا گرفتن از بچهاشون چون سه هفته پیش همه خاله دایی هام بلند شدن رفتن خونشون دورهمی گرفتن البته ما و خونواده مامانم نبودیم چون گفتن داداشام سرو صدا میکنن حوصله ندارن خلاصه اینا کرونا گرفتن مامانم نزدیک ب 14 15 روزه رفته خونشون ک براشون غذا بپزه منم خونم از مامانم خیلی دوره سه تا از داداشمم بابابام تو خونه هستن یه 3 چهار روزی داداشمو آوردم خونمون داداشم 5 سالشه خیلی فضوله خودمم یه بچه دوساله دارم به هربدبختی بود جمشون کردم مامانم هروز زنگ میزد بایه لحن خیلی بد باهام حرف می‌زد انگار طلب داشت ولی نمیدونم طلب چی من باش زنگ میزدم حالشو می‌پرسیدم باخودم میگفتم زنگ بزنم حوصلش سر نره چون بابابا بزرگم تنهاس اونم زنگ میزد ب داداش بزرگم میگف این زنگ میزنه اعصابمو بهم میریزه بهم استراس میده من باز یه دوسه روزی اومدم خونه دوباره داداشم زنگ زد خجالت نمیکشی پاشو بیا برا ما غذا درست کن منم ب هر بدبختی بود رفتم الان چن روز اونجام تمام کاراشونو میکنم اینا حتی انگشتشونم کج نمیکنن فقط میخورن میرن کنار کلیم از آشپزیم جلوی شوهرم داداشامو بابام ایراد میگیرن کلی خجالت میکشم دیشب برگشتم مادرشوهرم کرونا داره زنگ زدم حالشو بپرسم راستی اینم بگم مادرشوهرم خالمه اونم کرونا گرفته ولی خفیف اونم باخاله بزرگم زندایی هام نمیرن خونه مامان بزرگم فقط مامانم میره خلاصه گفتم آره مامان برگشتم دیگه شوهرم سختش بود بچها خیلی اذیت میکردن مادرشوهرم سريع تلفنو قط کردن شوهرمم امروز حالش خوب نیس از صب فشار 14 15 پدرشوهرم زنگ زد چی شلوغش کردی شوهرت ک هیچکار نیس براچی برگشتی گفتم خسته شدم دیگه بچها خیلی اذیتم میکنن ب شوهرم گف براچی آوردیش باید میزاشتی همونجا بمونه شوهرمم گف زنم داغون شده خودش گفته بریم پدرشوهرم دوباره گف گوشیو بگیرم ب من میگه چی میگی برا خودت تو کیی ب تو گفته برگردی دوروز دیگه باز نریی بگی پسرمن اوردتت منم بغض کردم پشت تلفن هیچی نگفتم گفتم چشم ولی کلی رفتم تو دستشویی گریه کردم شوهرمم گف دیگه لازم نیس بهشون زنگ بزنی حالشونو بپرسی الان بنظرتون چیکار کنم پدر شوهر ومادرشوهرم ب دل دارم من برم خونه مامانم تا اونا تو خونه استراحت کنن مامانم دوسنداره برگرده چون طلبکار داره بابابا دعواییه حالا چیکار کنم بنظرتون برم بازم 😔؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

ای وای 

چقد پیجیده خداروشکر شوهرت خوبه این وسط 

غذا هیتی زیاد درست کن 

برو خونت دوسه روز یبار برو زیاد درست کن 

ظرفارم به داداشت بگو بشوره انقد بدم میاد پسر هیچکار نمیکنه دختر و میکنن کلفت داداش منم میخوره اه و پیف میکنه

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2706