2737
2739

به خاطر اینکه حجم خونریزی رو کم میکنه، ضرر داره؟ 

آخه مسکن های دیگه هم حجم خونریزی رو زیاد میکنن

پس چکار میشه کرد با درد روز اول؟ 

چای نبات و کمپرس گرم هیچ کدوم کار مسکن رو نمیکنه 🥺

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

چرا یکی زیاده یکی مثل من اینقد کمه😢😢😢

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چه ضرری

آخه حجم خونریزی رو کم میکنه با خودم میگم نکنه اون اضافه ها که مفنامیک کمشون کرده بعدا یه مشکلی ایجاد کنه برام🤦🏼‍♀️

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2731
چرا یکی زیاده یکی مثل من اینقد کمه😢😢😢

😎

😃🤦🏼‍♀️ حالا من میگم کم خوبه راحتتره

من ک میخورم چندین ساله خدا خودش رحم کنه دیگه نمیدونم

💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم

بدنت مقاوم میشه بعد از چند بار مصرف  دیگه اثر گذار نمیشه 

بهتر   اب جوش و  دارچین و عسل 

و یا

اب جوش و نبات و اسپند

و امتحان کنید

و چند روز کار داره چیزای نفاخ نخورید

و اگر دردتون غیر طبیعیه حتما سونو بدید که خدایی نکرده کیست نباشه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2738
من ک میخورم چندین ساله خدا خودش رحم کنه دیگه نمیدونم

فقط روز اول یا کل دوره؟ 

بدنت مقاوم میشه بعد از چند بار مصرف  دیگه اثر گذار نمیشه  بهتر   اب جوسو دارچین و عس ...

نه غیرطبیعی نیست زیاد و فقط هم روز اوله

نمیدونم به قول شما فکر کنم مقاوم شدم چون دو دوره قبلی رو مفنامیک خوردم، انگار بدنم عادت کرده🤕

عزیزم مامان من هم خییلی درد و خونریزی شدید داشت و آندومتریوز هم داشت و بزرگ شده بود . بعدها دکتر بهش گفته بود خونریزی زیاد باعث شده آندومتریوزت بزرگ بشه چون آندو از خون قاعدگی تغذیه میکنه و بزرگ و دردناک میشه . دکتر گفت باید با مفنامیک و استامینوفن مقدار خونریزیت رو کم میکردی تا بزرگ نشه . آخر هم مامانم مجبور شد رحمش رو دربیاره . البته به خاطر آندومتریوز بود. از کم شدن مقدار خونریزی هم نترس تا روز ۷ همش خارج میشه ولی روزای اول فشار بیشتره .

دکتر برای کم شدن حجم خونریزی بهم کپسول ترنسید داده روزای اول هر ۱۲ساعت یکی

من فکر میکنم لازمه این خونا از بدن دفع شه و میترسم مفنامیک با کم کردن حجمش، بعدها به بدنم یه ضرری بده

کپسوله که مصرف میکنی، در حکم مسکن هم هست؟ 

نه غیرطبیعی نیست زیاد و فقط هم روز اوله نمیدونم به قول شما فکر کنم مقاوم شدم چون دو دوره قبلی رو ...

بببینید از ده تا  سیکل یکیشو بخوری موردی نیست ولی اگه   این تلقین و کنی روز اول و باید بخورم بدنت خواه ناخواه اینطور خالا شما بجای قرص اسمارتیز هم بخوری  بخاطر اون تلقین اثر گذار بدنتو از حالت شرطی سازی خارج کن و همه چی و بده به خوردش 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2706