2733
2734
سختی همیشگیه... شدت و ضعفش تغییر میکنه... تفسیر قرآن راجع ب همین ادم و حوا هم کلا یه چیز دیگه ...

بله درسته منم خیلی دوست دارم تفسیر قرانو بخونم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
بله درسته منم خیلی دوست دارم تفسیر قرانو بخونم

کاش میشد اینجا هم راجع بهش حرف زد... حیف!

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش میشد اینجا هم راجع بهش حرف زد... حیف!

شما که واردی تاپیک بزن ولی قفل کن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
این چیزایی ک داره سرمون میاد تاوان خوردن یه سیب نیست احتمالا یواشکی چندتا موز هم برداشتن🙄🙄

اگه موزم خورده بودن انقد نباید سنگین جریمه میشدیم😄

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
2740
ولی من امید دارم دلم روشنه خدا خدا هم تو قران گفته بعد از هر سختی آسانیست

الان فلسطین ۷۰ ساله یا بیشتر تو جنگه چرا آسانی نمیاد براشون؟

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐

ی چیزی خوندم

میگفت امکان این که ادم سیب رو خورده و بعد گردن حوا انداخته هستش چون همه مردا دروغگوین بخاطر همینم هیت که همه مردا سیب گلو دارن(سیب گلو برامدگی گرد روی گردنشونه)

منبع علمی و دینی ندارم😑این فکت نویسندگی و خلاقانه و ایناس

یا رقیه
الان فلسطین ۷۰ ساله یا بیشتر تو جنگه چرا آسانی نمیاد براشون؟

عزیز اون دیگه حکمت خداست که هیچی ازش سر درنمیاره ببین عزیز بعضی مشکلات به آدم قدرت و استحکام میده محکم میکنه آدمو 

شما که واردی تاپیک بزن ولی قفل کن

نه اخه دلم تبادل نظر میخواد... چ سودی داره حرف زدن خالی؟

ادما وقتی باهم حرف میزنن بیشتر رشد میکنن... نکاتی از هم میشنون ک تا حالا نشنیدن... یا بهش فکر نکردن...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨