2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته 

بله واقعن میدونی این جور وقتا عیار آدما به خدا نشون داده میشه خدا میفهمه چند مرده حلاجیم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731
نه اخه دلم تبادل نظر میخواد... چ سودی داره حرف زدن خالی؟ ادما وقتی باهم حرف میزنن بیشتر رشد میکن ...

فقط دعوا میشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
عزیز اون دیگه حکمت خداست که هیچی ازش سر درنمیاره ببین عزیز بعضی مشکلات به آدم قدرت و استحکام میده مح ...

بچه ها يه سوال برام پيش اومده بخدا سياسي نيس يكي منو روشن كنه مگه سابق قوم يهود ساكن بيت المقدس نبودن ؟

الان فلسطین ۷۰ ساله یا بیشتر تو جنگه چرا آسانی نمیاد براشون؟

والا باتوجه به اینکه تموم پیامبدا تو همین بین النهرین بودن و همیشه این خاور میانه است که جنگ و بدبختی داری حوا وادمم نسبت نزدیکی باما دارن بماند که واقعا خصومت شخصی شده یه حساب گذشته داره خدا باما اخه ما از نسل همون پسریم که اونیکی کشت دنبال خون بس باشیم شاید بیخیال خاور میانه شه

بچه ها يه سوال برام پيش اومده بخدا سياسي نيس يكي منو روشن كنه مگه سابق قوم يهود ساكن بيت المقدس نبود ...

اینو نمیدونم منم

2738
عاقا من امروز منگم  این قضیه سیب چیه میگین ؟؟؟ همون که حوا سیب رو خورد از بهشت رانده شد ...

ن بابا قضیه اینه ک حوا خانم از برگایی ک اقا ادم برا خودش شورت درست کرده بود دلمه درست کرد بعد دعواشون بالا گرفت و کرونا اومد و گرونی شد و الانم گشنمه ولی شورت دلمه ای نداریم

خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی تپانی ته استکانی
۷۰ سااااااااااال آخهههههههههه

عزیز اینا حکمتای خداست آخه من تو سر در نمیاریم شاید میخواسته چهره زشت صیهونیستو به جهان نشون بده 

عزیز اینا حکمتای خداست آخه من تو سر در نمیاریم شاید میخواسته چهره زشت صیهونیستو به جهان نشون بده&nbs ...

خدا دلش نمیسوزه اینهمه مردم مظلوم و بچه و.... خونشون ریخته میشه .نقص عضو میشن

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐
همیشه برام سواله

حتما دلش میسوزه مگه میشه اینو بدون تقاص پس میدن میبینی که هیچکی دل خوشی از اسرائیل نداره خودشونم تن و بدنشون از فلسطینی های مبارز میلرزه