2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا چه گیری دادین به سیب خوردن حوا روزای خوبم میرسه مشکلات موندگار نیستن بعد تاریکی روشنیه 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731
ای بابا چه گیری دادین به سیب خوردن حوا روزای خوبم میرسه مشکلات موندگار نیستن بعد تاریکی روشنیه 

من امید ندارم همینجوری داره بدتر میشه...

خدایا هوای دل همه بنده هاتو داشته باش آمییییییییییین  
من امید ندارم همینجوری داره بدتر میشه...

ولی من امید دارم دلم روشنه خدا خدا هم تو قران گفته بعد از هر سختی آسانیست

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2740

من سوالی که دارم اینه که مگه جفتشون سیبو باهم نخوردن چرا همش میگن حضرت حوا؟اینوکجانوشته؟

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
وقتی باورمون در حد سیبه.مجازاتمون هم همین میشه

ای جانم! عجب خوب گفتی! دمت گرم👍👌

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
ولی من امید دارم دلم روشنه خدا خدا هم تو قران گفته بعد از هر سختی آسانیست

یامثلاهمین ان مع العسر یسرا...مع مگه به معنای همراه نیست؟چرامیگیم بعدشه؟واقعاچرا؟

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  

والا من نميدونم چرا اونايي كه دل همه رو ميشكنن و سر ادم همه بلايي ميارن  تاوان نميدن ماهايي كه كاري نميكنيم چرا تاوان ميديم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
یامثلاهمین ان مع العسر یسرا...مع مگه به معنای همراه نیست؟چرامیگیم بعدشه؟واقعاچرا؟

عزیز نمیدونمشایدهمراهش باشه شایدم بعدش مهم اینکه سختی موندگار نیست

عزیز نمیدونمشایدهمراهش باشه شایدم بعدش مهم اینکه سختی موندگار نیست

سختی همیشگیه... شدت و ضعفش تغییر میکنه...

تفسیر قرآن راجع ب همین ادم و حوا هم کلا یه چیز دیگه است... ب ما اشتباه گفتند...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨