2737
2734
عنوان

اگر زنی بعد از فوت شوهرش بخواهد ازدواج کند

| مشاهده متن کامل بحث + 2528 بازدید | 89 پست
قطع میشه مگر اینکه صیعه باشه عقد دائم قطع میشه

ظاهرا طبق قانون جدید قطع نمیشه،مطمئن نیستم،خواهرشوهرم اطلاع داشت چند وقت پیش گفت قانون جدید حقوق شوهر قبلی رو با عقد دائم قطع نمیکنه،ولی من خودم اطمینان کامل ندارم

[QUOTE=144707973]دلم برای اون مرد بیچاره سوخت  ول اره به هر حال تعلق میگیره  اینطور که من ...

درست میگی شما هرچقدرم مشکل داشت باید از هر رابطه ای دوسال بگذره تا فکر ادم پذیرای اذم جدید باشه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید عوض شده قانون آبجی.قبلا ارث دختر از پدر یک  دوم بود بردار ۱کامل الان سهم دختر شده یک پنجم.

مقدار سهم نمیتونه تغییر کنه،طبق قانون و طبق اسلام،زن یک هشتم،پدر یک ششم،مادر یک ششم،پسر دوسوم،دختر یک سوم،اگه بچه نداشته باشن،زن یک چهارم،بقیشم به پدر و مادر میرسه،البته قبل از تمام اینها باید مهریه ی زن رو جدا کنن

درست میگی شما هرچقدرم مشکل داشت باید از هر رابطه ای دوسال بگذره تا فکر ادم پذیرای اذم جدید باشه  ...

بستگی داره اون آدم تو چه تایمی میتونه مرحله ی سوگ رو پشت سر بگذاره و خوب برای افراد مختلف کاملا متفاوته،ممکنه یه نفر بعد از شش ماه این مرحله رو با موفقیت پشت سر بگذاره،یه نفر با گذشت پنج سال همچنان درگیرش باشه

2731
بستگی داره اون آدم تو چه تایمی میتونه مرحله ی سوگ رو پشت سر بگذاره و خوب برای افراد مختلف کاملا متفا ...

اره اما خب اکثر مطالبی ک خوندم میگه روتینش 2 ساله حالا شاید یکی شش ماه هم حالش خوب شه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
چطور میشه کاری کرد ب پدر مادر همسر چیزی نرسه یعنی با وجود دوتا بچه چیزی ب اونها میرسه؟؟

نمیشه،حقشونو باید بهشون داد مگر اینکه خودشون تو دادگاه بگن که چیزی نمیخوان،و البته باید به دادگاه ثابت بشه که تحت فشار اینو نمیگن،در هر صورت یک ششم به مادر و یک ششم به پدر ارث میرسه

اره اما خب اکثر مطالبی ک خوندم میگه روتینش 2 ساله حالا شاید یکی شش ماه هم حالش خوب شه

با احترام به شما،من روانشناسم و هیچ جا به این عددی که شما فرموردید برنخوردم،پروسه ی سوگ در حالت طبیعیش حدود شش ماه طول میکشه،بیشتر از اون وارد فاز بیمارگونه میشه و فرد احتیاج به کمک داره🌹

با احترام به شما،من روانشناسم و هیچ جا به این عددی که شما فرموردید برنخوردم،پروسه ی سوگ در حالت طبیع ...

درست منم تو کتاب نخوندم. اینترنت بوده و چندسال قبل شاید آمار اشتباه دادن من مرگو نگفتم کلا تموم شدن یه رابطه رو گفتم چون گفت این خانم با شوهرش مشکل داشتن و طلاق میخواستن 

2738
درست منم تو کتاب نخوندم. اینترنت بوده و چندسال قبل شاید آمار اشتباه دادن من مرگو نگفتم کلا تموم شدن ...

پروسه ی سوگ فقط برای مرگ عزیزان نیست،برای اتمام هر رابطه ای و از دست دادن هر چیزی ممکنه فرد واردش بشه

مقدار سهم نمیتونه تغییر کنه،طبق قانون و طبق اسلام،زن یک هشتم،پدر یک ششم،مادر یک ششم،پسر دوسوم،دختر ی ...

آره .نه اینکه من گفتم تغییر کرده چون پسرخالم ک پدرش فوت کدره بود ماشین پدرشون رو فروختن۱هشتم ب مادرشون رسید ۱پنجم ب خواهرشون بقیه موند واسه دوتا برادر.

اونوقت اونها هم مال منال دارن میشه ب نو ه ها برسه؟؟یعنی بچه های همین خانم 

نه،بچه های این خانم از پدربزرگ مادربزرگ پدریشون ارث نمیبرن،چون پدرشون زودتر از اونها فوت کرده

2706