2733
2734

ولی هنوز تو گیرو دار گرفتن ارث از همسر فوت شده ش باشه ،آیا بازهم ارث بهش تعلق میگیره؟؟؟

من عاشقت شدم.یه عشق زمینی .عشق ادمیزاد به ادمیزاد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا؟؟؟یعنی اگه عقد کنه باز از همسر قبلی بهش ارث میدن؟؟؟؟

خب اول ارثتو بگیر بعد  ازدواج کن

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738

اگر همسرت حقوق بازنشستگي داره در واقع بيمه نامين اجتماعي رد كرده باشه ان حقوق به شما تعلق ديگه نميگيره اگر شوهرت حقوق داره چرا باطلش ميكني صيغه شو مردم همه دنبال يك حقوق ثابت هستن

خب اول ارثتو بگیر بعد  ازدواج کن

نه من نیستم،این خانم ظاهرا خیلی عجله داره چون مورد خوبیه و نمیخواد از دست بده ولی میترسه دادگاه بفهمن عقد کرده بهش چیزی ندن

اگر همسرت حقوق بازنشستگي داره در واقع بيمه نامين اجتماعي رد كرده باشه ان حقوق به شما تعلق ديگه نميگي ...

نه عزیزم حقوق نیس،یه مقدار ارث مث خونه و زمین

نه من نیستم،این خانم ظاهرا خیلی عجله داره چون مورد خوبیه و نمیخواد از دست بده ولی میترسه دادگاه بفهم ...

میشه بپرسم چند وقت از فوت اون اقا گذشته؟

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
نه من نیستم،این خانم ظاهرا خیلی عجله داره چون مورد خوبیه و نمیخواد از دست بده ولی میترسه دادگاه بفهم ...

ارث در هر صورت بهشون تعلق میگیره،حقوق همسر قبلیشو نمیدونم بهش تعلق میگیره یا با ثبت عقد قطع میشه،ولی ارث و مهریه تحت هر شرایطی بهش تعلق میگیره

2706