2737
2734
عنوان

اگر زنی بعد از فوت شوهرش بخواهد ازدواج کند

| مشاهده متن کامل بحث + 2523 بازدید | 89 پست
ارث در هر صورت بهشون تعلق میگیره،حقوق همسر قبلیشو نمیدونم بهش تعلق میگیره یا با ثبت عقد قطع میشه،ولی ...

ممنون از جوابت دوست خوبم

من عاشقت شدم.یه عشق زمینی .عشق ادمیزاد به ادمیزاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم یکسال هم نشده

دلم برای اون مرد بیچاره سوخت 

ول اره به هر حال تعلق میگیره ربطی نداره

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
نه عزیزم حقوق نیس،یه مقدار ارث مث خونه و زمین

اول از اموال اون آقا باید مهریه ی خانم رو حساب کنن و بهش بدن،بعد هرچی که موند یک هشتمش به خانم میرسه،چه ازدواج کنه چه نکنه این بخش از  اموال مال ایشونه و کسی نمیتونه ازش بگیره

2731

[QUOTE=144707973]دلم برای اون مرد بیچاره سوخت  ول اره به هر حال تعلق میگیره 

اینطور که من میدونم این خانم با اون آقا بشدت مشکل داشت و در فکر طلاق بود که فوت شدن

الان هم بنظر من خیلی زود واسه ازدواج مجدد ولی متاسفانه به حرف من گوش نمیدن

مطمئنی؟بقیه میگن تعلق میگیره که

عزیزم مادر من ازدواج اولش شوهرش فوت کرد، بعد با پدر من ازدواج کرد موقع تقسیم ارث از شوهر اولش بهش چیزی تعلق نگرفت چون بچه هم نداست از اون ازدواج. واسه خیلی سال پیشه ولی بهش گفتن اگه ازدواج دوم نکرده بود بهش تعلق میگرفت

[QUOTE=144707973]دلم برای اون مرد بیچاره سوخت  ول اره به هر حال تعلق میگیره  اینطور که من ...

این خانم حق زندگی دارن اگه مرحله ی سوگ رو پشت سر گذاشتن و انتخاب مطمئنی دارن کسی نمیتونه این حق رو ازشون بگیره،خود خدا هم میگه چهار ماه و ده روز،از خدا سختگیر تر نباشیم🌹

احتمالا اگه ایشون به جای همسرش فوت کرده بود همسرش هم تا الان ازدواج کرده بود،چرا این حق رو به همجنسامون نمیدیم؟

2738
[QUOTE=144707973]دلم برای اون مرد بیچاره سوخت  ول اره به هر حال تعلق میگیره  اینطور که من ...

من مخالف ازدواج بعد مرگ نیستم 

کاملا هم موافقم ولی حداقل بعد سه سال 

اون مرد هرچقدرم بد بوده عمرشو پای این ادم گذاشته الانم که ماشالله خوب بهش داره میرسه از ایشون

ادم با سنگم یه جا زندگی کنه چندسال ناراحت میشه از نبودنش

چه جوری همسر دومش به همچین ادمی داره اعتماد میکنه اخه؟کلا احساس نداره انگار.

مشکوکه یکم

خودشم همین طور 

چه طور تو این مدت کم اون اقا رو شناخته؟

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
عزیزم مادر من ازدواج اولش شوهرش فوت کرد، بعد با پدر من ازدواج کرد موقع تقسیم ارث از شوهر اولش بهش چی ...

این خانم هم بچه نداره

ازطرف من به اون خانم بگو چه شانسی داشتی که خواستی طلاق بگیری طرف خودش ازدنیارفت ان شاالله خوشبخت شه  😄😄😄

فکرکردن خیلی سخته ... واسه همینه همه زودقضاوت میکنن ...😶
این خانم حق زندگی دارن اگه مرحله ی سوگ رو پشت سر گذاشتن و انتخاب مطمئنی دارن کسی نمیتونه این حق رو ا ...

یکم اروم من ازدواج زود هنگام بعد از فوت رو چه برای زن چه برای مرد بد میدونم

کی حرف از همجنس زد؟

والا ادم حیوون خونگیشم فوت میکنه تا یه سال ناراحته

وگرنه من خودمم میگم بعد از فوت همسر باید ازدواج کرد

2706