2737
2734

چهارده ساله بودم با پسری بعد از یک سال التماس و گریه هاش دوست شدم همه جوره میگفت دوستم داره حاضر نیست ولم کنه ما پنج سال باهم دوست بودیم و رابطه ج ن س ی داشتیم منم فکر میکردم که دیگه زنش شدم رفته رفته تو دوستی دیدم کتکم میزنه در حد مرگ انقدر که کبود میشد بدنم اما عاشقش شده بودم و حاضر نبودم بره اخه من یه پدر مادر خیلی بد داشتم که اونام همیشه کتکم میزدن و تحقیرم میکردن زندانیم میکردن خسته بودم فقط میخواستم برم از خونشون تا اینکه خواهرم به پدر مادرم گفت این با یه پسره رابطه ج ن س ی داشته اونام دیگه پدرمو در اوردن و در اخر از خونه انداختنم بیرون و منم رفتم با شوهرم ازدواج کردیم الان 3ساله از ازدواجمون میگذره من هفت ماهه باردارم اما فهمیدم شوهرم بهم خیانت میکنه تا اینکه تلگرامشو هک کردم یه روز دیدم به یکی از مشتریاش پیام عاشقونه زد منم دیگه طاقت نیاوردم زنگ زدم فوشو کشیدم بهش گفت نه من ندادم گفتم ببین من هکت کردم خلاصه خواهرم گفت ببخشش تو حامله ای و خانواده ام که نداریم بخشیدمش اما باهاش قهر کردم تو عذاب بودم تا اینکه گفتم اگه یه بار دیگه تکرار بشه هر بلایی سرت میارم گفت باشه یه روز که از بیرون اومدم دیدم نشسته تو تاریکی بقلش کردم و دلم براش سوخت رفت دستشویی یهو گوشیش پیام اومد همون زنه بود تمام بدنم سرد شد بچه تو شکمم داشت شکممو میشکافت شماره زنه رو گرفتم باهاش حرف زدم گفت شوهرت منو ول نمیکنه من شوهر دارم یه پسر سیزده ساله دارم هی بهم پیام محبت امیز میده خلاصه از اون روز برای خودمم مردم الان مریض شده هی بهم فوشای بد میده و زور میگه خسته شدم چه دنیای بدیه میخوام بمیرم دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی به حق ابروی خانوم فاطمه زهرا تمامی مرد هایی که به زنهاشون و زن هایی که به مرد هاشون خیانت میکنن به حق و حرمت زنو شوهریشون خدا جوابشونو بده خدا جواب گناه کبیره رو بی جواب نمیذاره 

خودتو ناراحت نکن محلش نده واگذار کن بخدا دستتو بدا رو شکمتو از خدا بخوا جوابشونو بده تو یه زن بارداری 😭😭😭😭😭😭

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
الهی به حق ابروی خانوم فاطمه زهرا تمامی مرد هایی که به زنهاشون و زن هایی که به مرد هاشون خیانت میکنن ...

برام دعا کن بمیرم تو زایمانم بخدا دلم خیلی گرفته هیچکس حالمو درک نمیکنه

2738
برام دعا کن بمیرم تو زایمانم بخدا دلم خیلی گرفته هیچکس حالمو درک نمیکنه

چرا تو بمیری بمیره کسی که تورو به این روز انداخته 😭😭😭😭😭

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

خدانکنه خدا ارحم الراحمینه ایشالا با اومدن بچت زندگیت بهتر میشه گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی 

کسی که تو دوستی دست بزن داره دیگه معلومه چطوره آخه چقدر دخترا ما ساده ان سر سنگین  می نشستی خون ...

من خانواده خوبی نداشتم بابام چند بار منو با چاقو دنبال کرده بود اگه خونه بابا بزرگم نبود حتما منو میکشت یه جورایی جنون داشت

خدانکنه خدا ارحم الراحمینه ایشالا با اومدن بچت زندگیت بهتر میشه گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی 

دلم دیگه باهاش صاف نمیشه هربار که میبینمش بیشتر ازش متنفر میشم حساب کن تمام عاشقونه هاش برای طرف بود فوشای رکیکش مال منه

دلم دیگه باهاش صاف نمیشه هربار که میبینمش بیشتر ازش متنفر میشم حساب کن تمام عاشقونه هاش برای طرف بود ...

درکت میکنم چون تجربشو دارم ولی فرق داره ولی چیکار میشه کرد من امیدم به بچه هستش که باردار شم خوب میشه چون خیلی بچه دوسته ولی دوساله باردار نمیشم یبار ای یو ای کردم جواب نگرفتم بار دوم ای یو ای کردم ایشالا این جواب بده بلکه خلاص شم 

زیاد غصه نخور برا بچه خوب نیست فداتشم