2752
2734
عنوان

خبررررر خوش واکسن کرونا و قیمت تمام شده آن

| مشاهده متن کامل بحث + 4886 بازدید | 266 پست

جوووووون ببی گلوم  ولی تا دی ماه فک کنم همه مردیم     

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصن فاز این دکتر مردانی رو نمیدونم 

بابا این واکنس باید یکسال تست انسانی بشه بعد هنوز تو مرحله تست حیوانی ش موندن بعدم تست انسانی روی یک نفرنه ها روی مثلن 5 هزار نفر 

من خودم هیچوقت جزو اولین کسایی نمیشم ک واکنس بزنم مث هپاتیت یا فلج اطفال ممکنه طرفو مبتلا کنه تا ایمن 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄

بچه ها تایید کردن دانشمندا المانی که نمک مث سم برا کرونا 

و اینک 1تا 4روز زمان میبه تا ویروسش به ریه برسه و اگرم بگیرین ریه درگیر نمیشه یا خیلی کم 

لطفا هرشب اب نک قرقره کنید 

هیچ هزینه نداره و خوبه و ضرری ام نداره 

بگین به بقیه ام لطفا  

به خاطر تحریم میگفت تا یک سال

نه عزیزم جهانی هست تازه گفت ارز دولتی بهش تعلق میگیره کمتر میشه آخه اگه همه از خودشونه هر کشوری پاک بشه تا دوباره کل جهان درگیرش نشند

2706